Zübeyde Analar Oğullar Filmi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Zübeyde Analar Oğullar filmi için oyuncu seçmeleri devam ederken, filmle ilgili bilgiler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Film, Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve oğulları arasındaki ilişkiyi konu alacak. Yapımcılığını Nuri Yıldırım, Zeynep Güngör ve Alper Tosun’un üstlendiği film, İlber Tekinsoy’un senaryosuyla hayat bulacak. Yönetmen koltuğunda ise Cenk Yaz oturacak.

Zübeyde Analar Oğullar Filmi Oyuncu Kadrosu:

Filmde oynayacak oyuncuların çoğu belirlendi. İşte filmde yer alacak oyuncular:

Aslıhan Güner- Zübeyde Hanım

Aslıhan Güner, Zübeyde Hanım’ın gençliğini canlandıracak. Uzak Şehrin Masalı dizisiyle tanınan oyuncu, son dönemde Diriliş Ertuğrul ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi dizilerde de yer aldı.

Alican Yücesoy- Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk rolünü Alican Yücesoy canlandıracak. Haliç Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Yücesoy, 9 Kere Leyla, Hayatımın Şansı gibi yapımlarda da rol aldı.

Sitare Akbaş- Makbule Hanım

Makbule Hanım rolüyle Sitare Akbaş katıldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Akbaş, Analar ve Anneler, Sen Çal Kapımı gibi dizilerde rol aldı.

Ulviye Karaca

Ulviye Karaca da Zübeyde Analar Oğullar filminde yer alacak. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Karaca, Gönül Dağı dizisiyle izleyici karşısına çıkıyor.

Emre Kınay

Emre Kınay da filmde yer alacak. Duru Tiyatro’nun kurucusu olan Kınay, Kırmızı Oda, Ramo gibi dizilerde de rol aldı.

Devrim Nas

Devrim Nas da Zübeyde Analar Oğullar dizisinde yer alacak. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Nas, Yeni Hayat, Vatanım Sensin gibi yapımlarda da rol aldı.

Ayberk Aladar

Ayberk Aladar, Zübeyde Analar Oğullar filminde yer alacak. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Aladar, Kefaret, Avlu gibi yapımlarda rol aldı

Wilma Elles

Wilma Elles, Zübeyde Analar Oğullar filminde yer alacak. Türk vatandaşlığı alan Alman oyuncu, Öyle Bir Geçer Zamanki, Ulan İstanbul gibi dizilerde rol aldı.

Ece Baykal

Ece Baykal da filmde yer alacak. Afganistan doğumlu olan Baykal, Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de rol aldı.

Turgay Tanülkü

Turgay Tanülkü de Zübeyde Analar Oğullar filminde yer alacak. Ankara Devlet Tiyatrosunda eğitim alan Tanülkü, Güllerin Savaşı, EDHO gibi dizilerde de rol aldı.

Yukarıdaki oyuncu kadrosu, filmle ilgili merak uyandırmaya yetiyor. Peki Zübeyde Analar Oğullar filminin konusu ne olacak?

Zübeyde Analar Oğullar Filminin Konusu

Zübeyde Analar Oğullar filminin konusu, Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve oğulları arasındaki ilişkiye odaklanacak. Film, Zübeyde Hanım’ın Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgisi ve oğulları arasındaki çekişmeleri konu alacak. Ayrıca, dönemin siyasi ve toplumsal atmosferi de filme yansıtılacak. Filmin, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacağı düşünülüyor.

Zübeyde Analar Oğullar Filmi Ne Zaman Çekilecek?

Zübeyde Analar Oğullar filminin çekimleri 13 Mart’ta Bergama’da başlayacak. Yapımcılar, filmin 2023 yılında vizyona girmesini planlıyor.

Sonuç

Zübeyde Analar Oğullar filminin oyuncu kadrosu ve konusu merak uyandırıyor. Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve oğulları arasındaki ilişkinin anlatılacağı film, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak gibi görünüyor. Filmin yapım süreci ile ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir