Yüz Yıllık Mucize Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Yüz Yıllık Mucize, OGM Pictures yapımcılığında, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı ve Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüz Yıllık Mucize Dizi Kıyafetleri incelemesi yaptığımız dizinin başrollerinde Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı dizi, Star TV’de izleyiciyle buluşmaktadır. Dizi, konusu ve oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmekte ve giyilen kıyafetlerle de moda dünyasında ses getirmektedir. Bu yazıda, Yüz Yıllık Mucize dizisinin kıyafetleri ve oyuncularının giydiği elbiseler hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Dizisinin Oyuncuları

Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşmaktadır. Başrollerini Ebru Şahin ve Birkan Sokullu paylaşmaktadır. Ayrıca, Ecem Çalhan ve Zerrin Tekindor gibi önemli oyuncular da bu dizide yer almaktadır.

Yüz Yıllık Mucize Dizi Kıyafetleri

Yüz Yıllık Mucize Ebru Şahin Kıyafetleri

Ebru Şahin, Yüz Yıllık Mucize dizisinin başrol oyuncusu olarak oldukça beğenilmektedir. Dizide giydiği şık ve gösterişli kıyafetler, moda tutkunlarının dikkatini çekmektedir. Bizler de Ebru Şahin’in Yüz Yıllık Mucize’de giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize dizisinde Ebru Şahin’in giydiği gelinliği Sima Couture marka

Yüz Yıllık Mucize Harika 2. bölümde giydiği sweatshirt markası H&M

Ebru Şahin’in giydiği elbise markası MARIA LUCIA HOHAN

Yüz Yıllık Mucize Birkan Sokullu Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu da Yüz Yıllık Mucize dizisinde oldukça şık ve tarz kıyafetler giymektedir. Bizler ilerleyen günlerde Birkan Sokullu’nun Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize dizisinde Ali Tahir’in giydiği Ceket markası: Jack&Jones

Yüz Yıllık Mucize Ecem Çalhan Kıyafetleri

Genç oyuncu Ecem Çalhan, Yüz Yıllık Mucize dizisinde Miray karakterini canlandırmaktadır. Sektörde yeni olmasına rağmen, modayı yakından takip etmektedir. Bizler de güzel oyuncumuz Ecem Çalhan’ın Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Yüz Yıllık Mucize Zerrin Tekindor Kıyafetleri

Zerrin Tekindor, Yüz Yıllık Mucize dizisinde Süreyya karakterini canlandırmaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştıran oyuncumuzun Yüz Yıllık Mucize’de yaptığı kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir