Yalı Çapkını Oyuncuları Bölüm Başı Kazançları

Yalı Çapkını, OGM Pictures tarafından üretilen ve başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı bir dizidir. Yönetmen koltuğunda Burcu Alptek’in oturduğu bu dizi, oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. İzleyiciler, Yalı Çapkını oyuncuları bölüm başına ne kadar kazandığını merak etmektedir. Bu yazımızda, Star TV’de yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisinin oyuncularının bölüm başı kazançlarını sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını Oyuncuları Kazançları

Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu, son dönemin popüler oyuncuları arasında yer almaktadır ve Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterine hayat vermektedir. Afra Saraçoğlu’nun bölüm başına aldığı ücret merak konusudur. Tahminimize göre, Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını dizisinde ortalama olarak 55-60 bin TL arasında bir maaş almaktadır.

Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir

Mert Ramazan Demir, yakışıklı oyuncu olarak bilinmekte ve Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterini canlandırmaktadır. Mert Ramazan Demir’in bölüm başına aldığı ücret net olarak bilinmemektedir, ancak popüler bir oyuncu olduğu düşünülerek ortalama olarak 50 bin TL civarında bir maaş aldığı tahmin edilmektedir.

Gülgün karakterini canlandıran Gözde Kansu

Gözde Kansu, Yalı Çapkını dizisinde Gülgün karakterine hayat vermektedir. Ne kadar kazandığı net olarak bilinmese de, tahminimize göre Gözde Kansu’nun Yalı Çapkını dizisinde 25 ya da 30 bin TL arasında bir maaş aldığı düşünülmektedir.

Hatice karakterini canlandıran Şerif Sezer

Usta oyuncu Şerif Sezer, Yalı Çapkını dizisinin ana karakterlerinden biri olan Hatice karakterine hayat vermektedir. Şerif Sezer’in bölüm başına yaklaşık olarak 35 bin TL maaş aldığı tahmin edilmektedir. Daha önce başarılı projelerde yer almış olan Şerif Sezer’in Yalı Çapkını dizisindeki kazancı da merak edilen konulardan biridir.

Bu yazımızda, Yalı Çapkını dizisinin oyuncularının bölüm başına kazandıkları miktarları sizlerle paylaştık. Konuyla ilgili merak ettiklerinizi yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgiler araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgiler olup teyitli ve kesin bilgi içermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir