Yalı Çapkını Dizisinde Kullanılan Arabalar ve Otomobiller

Yalı Çapkını dizisi, başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı bir televizyon dizisidir. Çekimleri Gaziantep’te başlayan ve İstanbul’da devam eden dizi, her cuma Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin bulunmaktadır. Yalı Çapkını oyuncularının kullandığı araba ve telefon markaları ise izleyicilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu yazıda, Yalı Çapkını dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız.

Aşağıda, Yalı Çapkını dizisinde yer alan oyuncuların karakter adları ve kullandıkları araba modellerini içeren bir tablo bulunmaktadır:

Karakter AdıAraba Modeli
FeritMercedes G serisi
SeyranArabası yok
GülgünVolvo XC90
OrhanMercedes Vito Vip

Bu tablo, Yalı Çapkını dizisindeki karakterlerin araba tercihlerini ve araba modellerini göstermektedir. Seyran karakterinin arabası olmaması dikkat çekmektedir, diğer karakterlerin ise tercih ettikleri araba modelleri yukarıda belirtilmiştir.

Yalı Çapkını Oyuncularının Kullandığı Araba ve Telefon Markaları

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi, Cuma günleri Star TV ekranlarında en çok izlenen dizilerden biridir. Dizi, izleyicilerin ilgisini çeken karakterlerin kullanmış olduğu telefon ve araba markalarıyla da dikkat çekmektedir. OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği dizi, izleyicilere farklı markaları tanıtmaktadır.

Yalı Çapkını Ferit Arabası , Ferit’in arabasının markası

Yalı Çapkını Ferit (Mert Ramazan Demir) Araba ve Telefon Markası

Yalı Çapkını dizisinin başrolünde yer alan Mert Ramazan Demir, Ferit karakterine hayat vermektedir. Ferit karakterinin kullandığı telefon markası İphone 12’dir. Ayrıca, Ferit’in tercih ettiği araba markası ise Mercedes G serisi’dir.

Yalı Çapkını Seyran (Afra Saraçoğlu) Araba ve Telefon Markası

Popüler oyunculardan Afra Saraçoğlu, Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini canlandırmaktadır. Seyran’ın karakterinde arabası bulunmamaktadır. Ancak eski telefonunun markası Samsung’dur. Seyran’ın telefonunun şarj aleti bozulunca Ferit, ona yeni bir İPhone 13 Pro Max almıştır.

Yalı Çapkını Gülgün (Gözde Kansu) Araba ve Telefon Markası

Yalı Çapkını dizisinde Ferit’in annesi olan Gülgün karakterine Gözde Kansu hayat vermektedir. Gülgün karakterinin tercih ettiği telefon markası İphone’dur. Araba markası olarak ise Volvo XC90 kullanmaktadır.

Yalı Çapkını Dizisi Orhan (Emre Altuğ) Araba ve Telefon Markası

Yalı Çapkını dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Orhan karakterine Emre Altuğ hayat vermektedir. Orhan’ın kullandığı telefonun markası belirtilmemektedir, ancak Orhan’ın arabası Mercedes Vito Vip olarak bilinmektedir.

Yalı Çapkını dizisinde yer alan diğer karakterlerin araba ve telefon markaları hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak izleyiciler, dizi hakkında merak ettikleri soruları ve düşüncelerini yorumlar kısmında paylaşabilirler.

Sonuç olarak, Yalı Çapkını dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon markaları izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Ferit karakterinin İphone 12 ve Mercedes G serisi aracı, Seyran karakterinin eski Samsung telefonu ve yeni İPhone 13 Pro Max’i, Gülgün karakterinin İphone telefonu ve Volvo XC90 aracı, Orhan karakterinin ise belirsiz bir telefon kullanmakta olduğu ve Mercedes Vito Vip aracı tercih ettiği bilinmektedir. Dizi hakkında merak ettiğiniz diğer konuları yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir