Vermem Seni Ellere Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda Vermem Seni Ellere Kıyafetleri ve dizide giyilen tüm dizi oyuncu kıyafetlerine göz atacağız. ATV ekranlarında yayınlanacak olan “Vermem Seni Ellere” dizisi çekimlerine devam etmektedir. Bu dizi, AKN Film Akın Topuz’un yapımcılığını üstlendiği ve Forever More’un uyarlamasıdır. Dizide Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış ve Goncagül Sunar gibi birbirinden ünlü oyuncular başrolleri paylaşmaktadır. Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran da dizi kadrosunda yer almaktadır.

Vermem Seni Ellere Dizisi Çekimleri ve Konusu

Vermem Seni Ellere dizisinin çekimleri, Karadeniz’in incisi Ordu’da devam etmektedir. Bu dizi, Ordu’nun eşsiz yeşil tabiatıyla birlikte Karadenizlilerin sıcak ve samimi tavırlarını yansıtmaktadır. ATV’de yayınlanan Vermem Seni Ellere dizisinde yer alan oyuncuların giydikleri kıyafetler, taktıkları takılar, çanta ve ayakkabılar, kullandıkları saatler ve güneş gözlükleri gibi aksesuarlar bu konuda resim ve fiyat bilgileriyle paylaşılmaktadır.

Vermem Seni Ellere Kıyafetleri

Vermem Seni Ellere Buse Meral Kıyafetleri (Zeliş)

Vermem Seni Ellere dizisinin kadın başrol oyuncusu Buse Meral’dir. Buse Meral, 1999 doğumludur ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı mezunudur. Daha önce Egenin Hamsisi, Gülperi, Bizim Hikaye ve Elimi Bırakma gibi dizilerde rol almıştır. Buse Meral, giydiği kıyafetlerle de dikkat çeken bir güzeldir. İzleyicilerin merak ettiği Buse Meral’in kıyafet kombinleri bu konuda yer alacaktır. Emre Bey’in ve Buse Meral’in kombinleri detaylı olarak incelenecektir. Örneğin, Buse Meral’in üstünde gördüğümüz kırmızı çiçekli asimetrik etekli elbisenin alternatifini sunacağız. Bu ürün, orijinaline göre daha uygun fiyatlıdır. Elbiselerin desenleri aynı olmasına rağmen etek kesimleri farklılık göstermektedir. Eklediğimiz elbise ise çok uygun fiyatlı ve kırmızı çiçek desenli bir midi boy elbisedir.

Vermem Seni Ellere Emre Bey Kıyafetleri (Mehmet)

Vermem Seni Ellere dizisinde Mehmet karakterini canlandıran oyuncu Emre Bey, 1997 doğumludur. İlk olarak 2015 yılında “Aşk Zamanı” dizisinde yer alarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Ardından “Adı Efsane,” “Elimi Bırakma,” “Sol Yanım,” “Menajerimi Ara” gibi dizilerde rol almıştır. Emre Bey, son olarak “Son Nefesime Kadar” ve “Balkan Ninnisi” dizilerinde oynamıştır. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Emre Bey, “Vermem Seni Ellere” dizisinde Mehmet karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacaktır. Emre Bey’in giydiği kıyafetler ve kombinleri de bu konuda sizlerle paylaşılacaktır.

Vermem Seni Ellere Dizi Kıyafetleri ve Markaları

“Vermem Seni Ellere” dizisi oyuncularının giydikleri kıyafetler ve aksesuarlar birçok ünlü markaya aittir. Bu konuda araştırmalarımızı sürdürüyor ve konumuza yeni bilgiler ekliyoruz. Eğer Vermem Seni Ellere dizisinde gördüğünüz bir kıyafet veya aksesuar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz, yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Bizler, fiyat ve resimlerini bulup markalarını belirleyerek konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Dizinin ilgi çekici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla birlikte, Vermem Seni Ellere dizisi kıyafetleri ve elbise markaları da dikkat çekmektedir. İzleyiciler, bu konuda merak ettikleri detayları konumuzda bulabileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir