Vermem Seni Ellere Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yeri

Vermem Seni Ellere dizisi çekimleri başlamış durumda ve seyircilerin dikkatini çeken çekim mekanları, muhteşem doğal güzellikleriyle bezenmiş durumda. Vermem Seni Ellere dizisi setinin çekim mekanlarını araştırdık ve aşağıda resimlerle birlikte bu bilgileri bulabilirsiniz.

Vermem Seni Ellere Dizisi Nerede Çekiliyor?

Vermem Seni Ellere dizisi, 2014-2015 yılları arasında yayınlanmış olan Forever More dizisinden uyarlanmıştır. Forever More dizisi yurt dışında geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmiştir. Yapımcılığını AKN Film’in sahibi Akın Topuz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturmakta ve senaryo Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan tarafından kaleme alınmaktadır. Vermem Seni Ellere dizisinin başrollerini ise Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer ve Bülent Alkış paylaşmaktadır.

Dizi, Karadeniz’in özgür kızı Zeliş ile aksiyon sever Mehmet’in hikayesini anlatmaktadır. Zeliş ve Mehmet’in aşkını izleyeceğimiz bu dizi, Karadeniz’in eşsiz doğasının en güzel noktalarından biri olan Ordu’da çekilmektedir.

Vermem Seni Ellere Dizisi Hangi İlde ve İlçede Çekiliyor?

Vermem Seni Ellere dizisi, televizyon kanalı ATV’de yayınlanacak ve çekimleri Karadeniz bölgesinde gerçekleşecektir. Dizi çekimleri, Ordu’da bulunan Çambaşı Yaylası’nın Çelikkıran Obası ve Kabadüz ilçesinde yapılacaktır. Yaylalarda gerçekleştirilen çekimler sayesinde muhteşem doğa manzaralarıyla bezeli sahneler izleyeceğiz.

Çelikkıran Obası Nerede?

Vermem Seni Ellere dizisinin çekim mekanı olan Çelikkıran Obası, Ordu’nun Çambaşı Yaylası’na bağlı bir bölgedir. Seyirciler, çekimleri izlemek için Vermem Seni Ellere dizisinin setine gitmek isteyebilirler. Çelikkıran Obası’na nasıl gidilir? Ordu ilinin Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası, Gümüşdere Köyü’nde yer almaktadır. Çambaşı Yaylası, Ordu’nun merkezine yaklaşık 55 km mesafede konumlanmış olup, aynı zamanda Giresun sınırlarına yakın bir konumdadır.

Bu bilgiler ışığında, Vermem Seni Ellere dizisinin heyecan dolu hikayesini Karadeniz’in muhteşem doğasında izlemek mümkün olacak. Doğanın büyüleyici güzelliği ile dizinin çekim mekanları birleşerek seyircilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir