Tetikçinin Oğlu Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Tetikçinin Oğlu Dizi Kıyafetleri yazımızda, Tetikçinin Oğlu, Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’un yer aldığı bir dizi. Gökhan Horzum tarafından yazılan senaryo ile O3 Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi, Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. İzleyiciler sadece senaryosu değil, aynı zamanda oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiseler de merak ediyor. Bu yazımızda, Tetikçinin Oğlu dizi kıyafetleri ve elbiseleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Dizi, oyuncu kadrosu ve konusuyla büyük ilgi toplamayı başardı. Şimdi, dizide yer alan oyuncuların kıyafetleri ve elbiselerine bir göz atalım.

Tetikçinin Oğlu Sibel (Bahar Şahin) Kıyafetleri

Bahar Şahin, dizide yer alan oyunculardan biri ve oldukça tarz parçalar seçerek modayı yakından takip ediyor. Tetikçinin Oğlu’nun yayınlanmasıyla birlikte, dizide giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Nursel (Esra Kızıldoğan) Kıyafetleri

Esra Kızıldoğan, oyunculuğu kadar tarzıyla da büyük beğeni topluyor. Tetikçinin Oğlu’nun başlamasıyla birlikte, dizide giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Korkmaz (Timuçin Esen) Kıyafetleri

Dizinin başrol oyuncusu Timuçin Esen, Korkmaz karakterini canlandırıyor. İzleyiciler, oyuncunun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Tetikçinin Oğlu’nun yayınlanmasıyla birlikte, Timuçin Esen’in giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat bilgisiyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu İskender (Şevket Çoruh) Kıyafetleri

Dizinin başarılı oyuncusu Şevket Çoruh, İskender karakterine hayat veriyor. Tetikçinin Oğlu’nun başlamasıyla birlikte, Şevket Çoruh’un giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyatları belirterek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir