Sonsuza Dek Nedime Oyuncuları ve Konusu

Bu makalede, Silver & Be Entertainment tarafından yapılan Sonsuza Dek Nedime filmi hakkında oyuncular ve konu hakkında bilgi paylaşacağız. Burçin Ergin tarafından kaleme alınan senaryo, Mustafa Kotan tarafından yönetilen Sonsuza Dek Nedime filmi, izleyiciler tarafından merak edilen bir yapım olmuştur. Netflix’te yayınlanacak olan filmde yer alacak oyuncular ve konusu hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Sonsuza Dek Nedime Filmi Oyuncuları

Sonsuza Dek Nedime filminde çeşitli oyuncular yer almaktadır. İşte filmdeki başlıca oyuncular:

1. Yusuf Çim

Yusuf Çim, Sonsuza Dek Nedime filminin başrolünde yer almaktadır. İstanbul’da 26 Eylül 1991 tarihinde doğan Çim, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyerine 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak başlayan Yusuf Çim, modellik ve mankenlik yapmıştır. 2014 yılında Ezra dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, daha sonra Çilek Kokusu dizisiyle çıkış yakalamış ve şu anda Aldatmak dizisinde rol almaktadır.

2. Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu, Sonsuza Dek Nedime filminin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. 16 Kasım 1995 tarihinde doğan Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümü’nde arp ve solfej eğitimi almıştır. Oyunculuğa Beni Böyle Sev dizisiyle adım atan Aslı Bekiroğlu, Adı Mutluluk, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete gibi projelerde de rol almıştır.

3. Derya Şensoy

Derya Şensoy, Sonsuza Dek Nedime filminde yer alan bir diğer oyuncudur. İstanbul’da 7 Şubat 1990 tarihinde doğan Şensoy, New York’ta Parsons The New School for Design’da eğitim almıştır. Derya Şensoy, Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızıdır. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Doksanlar dizisiyle yaşayan Şensoy, Mayıs Kraliçesi, Vezir Parmağı, Hesapta Aşk, Bu Sayılmaz, Deliormanı, Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı gibi başarılı projelerde de rol almıştır.

4. İbrahim Kendirci

İbrahim Kendirci, Sonsuza Dek Nedime filminde yer alan bir başka oyuncudur. Gaziantep’te 9 Eylül 1986 tarihinde doğan Kendirci, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Oyunculuğa 2007 yılında Pars Kiraz Operasyonu filmiyle adım atan Kendirci, Kavak Yerleri dizisinde başrol oynamıştır. Nöbet, Hayat Ağacı, Darısı Başımıza, Payitaht Abdülhamid, Kaçın Kurası, Yol Ayrımı, Bizim Hikaye, Kaçak Gelinler, Sen Yaşamaya Bak gibi projelerde de yer almıştır.

5. Ahmet Kayakesen

Ahmet Kayakesen, Sonsuza Dek Nedime filminde rol alan bir diğer oyuncudur. İstanbul’da 27 Eylül 1988 tarihinde doğan Kayakesen, tiyatroyla ilkokul yıllarında tanışmıştır. Çeşitli projelerde yer alan Kayakesen, Bergen filmiyle en son 2022 yılında kamera karşısına geçmiştir. Çılgın Dershane 3, Kertenkele Yeniden Doğuş, Kocamın Ailesi, Hanım Köylü, Mükemmel Eşleşme, İki Yalancı, Nasıl Fenomen Oldum, Savaşçı, Yasak Elma, Hercai gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

6. Gözde Kaya

Gözde Kaya, Sonsuza Dek Nedime filminde yer alan bir diğer oyuncudur. Antalya’da 7 Kasım 1988 tarihinde doğan Kaya, Yıldız Teknik Üniversitesi Birleşik Sanatlar bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro bölümünde eğitim alan Kaya, 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisiyle kamera karşısına geçmiş ve İpek karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Ayrıca Uçurum dizisinde de yer almıştır. Tiyatro alanında da çalışmalar yapan Gözde Kaya, aynı zamanda bir tiyatro oyuncusudur.

7. Tuğçe Kumral

Tuğçe Kumral, Sonsuza Dek Nedime filminde rol alan bir diğer oyuncudur. İzmir’de 19 Mart 1983 tarihinde doğan Kumral, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuğa 2003 yılında Gönül Çelen dizisiyle başlayan Kumral, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Asla Vazgeçmem, Evlat Kokusu, Kalp Atışı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Erkenci Kuş dizisindeki performansıyla tanınan Kumral, en son Payitaht Abdülhamit dizisinde rol almıştır.

8. Alper Baytekin

Alper Baytekin, Sonsuza Dek Nedime filminde yer alan bir diğer oyuncudur. Bursa’da 8 Ağustos 1998 tarihinde doğan Baytekin, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra çocuk oyunları ve tiyatro çalışmaları da yapan Baytekin, Bizim Evin Halleri, Deniz Yıldızı, Hangimiz Sevmedik, Oflu Hocanın Şifresi, Gönlümün Sultanı gibi projelerde de yer almıştır.

9. Semih Varol

Semih Varol, Sonsuza Dek Nedime filminde yer alan bir diğer oyuncudur. Bartın’da 1996 yılında doğan Varol, Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümüne yatay geçiş yapmıştır. Daha önce Çarkıfelek ve Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Varol, Instagram ve Tik Tok üzerinde çektiği videolarla da tanınmaktadır.

Sonsuza Dek Nedime Filminin Konusu

Sonsuza Dek Nedime filmi, Silver & Be Entertainment tarafından yapılan bir filmdir. Senaryosu Burçin Ergin tarafından kaleme alınmıştır ve yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan bulunmaktadır. Bu komedi türündeki film, Netflix platformunda yayınlanacak ve izleyicilerle buluşacaktır. Filmin konusu henüz açıklanmamıştır, ancak yayınlandığında detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Sonsuza Dek Nedime filmi oyuncuları ve konusu hakkında sizlere bilgi vermiş bulunmaktayız. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka detaylar varsa, aşağıdaki yorum kısmından bize iletmenizden memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir