Sihirli Annem 2023 Oyuncuları ve Karakterleri

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN’de yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisi, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 2023 yılında yayınlanacak olan Sihirli Annem’in yeni versiyonunda kimlerin yer alacağı ve hangi karakterleri canlandıracakları merak ediliyor. Bu makalede, Sihirli Annem 2023 oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni Kadro ve Yapımcılar

Sihirli Annem dizisi, Süreç Film tarafından üretilirken, yönetmen koltuğunda Başak Soysal oturacak. Senaryoyu ise Gamze Özer yazacak. Dizinin oyuncu kadrosu hala belirlenme aşamasında.

Sihirli Annem Dizisi Oyuncuları

Sihirli Annem dizisi, Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olarak kabul edilir. Dizinin oyuncu kadrosu ise her zaman büyük bir ilgi görmüştür. İşte Sihirli Annem 2023 oyuncu kadrosu:

Açelya Topaloğlu – Betüş

Sihirli Annem dizisinin 2021 versiyonunda Betüş karakterini canlandıran İnci Türkay’ın yerine, Açelya Topaloğlu 2023 versiyonunda Betüş karakterini canlandıracak. Açelya Topaloğlu, tanınmış bir Türk oyuncu ve dansçıdır.

Emre Altuğ – Sadık

Sihirli Annem 2021 versiyonunda Sadık karakterini Şahap Sayılgan canlandırırken, 2023 versiyonunda Sadık karakterini Emre Altuğ canlandıracak. Emre Altuğ, Türk pop müziği sanatçısı ve oyuncudur.

Nergis Kumbasar – Dudu

Sihirli Annem dizisinin 2023 versiyonunda Dudu karakterini Nergis Kumbasar canlandıracak. Nergis Kumbasar, Türk oyuncu ve mankendir.

Lale Başar – Perihan

Sihirli Annem 2021 versiyonunda Perihan karakterini Gül Onat canlandırırken, 2023 versiyonunda Perihan karakterini Lale Başar canlandıracak. Lale Başar, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Diğer Oyuncular

Sihirli Annem 2023 versiyonunda, diğer oyuncular arasında Hande Katipoğlu, Bülent Seyran, Firuze, Çiçek Acar, Tara Mcmillen, Nisa Sofia Aksongur, Eegemen Uysal, Cemre Demircan, Aras Özdoyran, Ogeday Girişken, Eylül Ugan ve Nisa Bölükbaşı yer alacak.

Karakter Analizi

Betüş Karakteri

Betüş karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. Betüş, insan bir babanın ve peri bir annenin kızıdır. Babası Sadık, insan olduğu için sürekli annesi Dudu’nun kötü sihirlerine maruz kalır. Ancak Betüş, neşeli ve pozitif bir kişiliğe sahiptir ve çevresine mutluluk saçar. Aynı zamanda çok güçlü bir peridir ve annesinin sihirlerine karşı koymaya çalışır.

Sadık Karakteri

Sadık karakteri, Betüş’ün babasıdır. Eşini kaybettikten sonra, kızları Cemre ve Ceren ile birlikte yaşamaktadır. Betüş ile evlenir ve ona aşık olur. Sadık, sessiz ve sakin bir karakterdir, aynı zamanda çok anlayışlıdır.

Dudu Karakteri

Dudu karakteri, Betüş’ün annesidir. Kızını Sadık’tan ayırmak için kötü sihirler yapar. Aynı zamanda kendi eşi de bir insandı ve onu köpeğe çevirmiştir. Dudu, sert bir karakterdir ve Betüş ile sürekli tartışır.

Perihan Karakteri

Perihan karakteri, perilerin hanıdır. Kötü sihir yapan perileri cezalandırır ve onları uyarmaya çalışır. Dudu’nun en yakın arkadaşıdır ve onu uyaran ve ceza veren periler hanının başkanıdır.

Sonuç

Sihirli Annem dizisi, Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biridir. 2023 versiyonunda, dizinin oyuncu kadrosunda birçok değişiklik olacak ve yeni karakterler de eklenmiş olacak. Bu makalede, Sihirli Annem 2023 oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgi verdik. İzleyiciler, yeni oyuncu kadrosunu heyecanla bekliyor ve dizinin ne kadar başarılı olacağı merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir