Seninle Yeniden Oyuncuları Hint Dizisi Kanal7

Kanal 7’de yakında yayınlanacak olan Seninle Yeniden dizisi, romantik drama türünde bir hint dizisidir. Orjinal adı Mehndi Hai Rachne Waali olan bu dizi, 2021 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başlamış ve büyük ilgi görmüştür. Seninle Yeniden dizisi, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yazıda, Seninle Yeniden Oyuncuları ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Seninle Yeniden Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

  1. Shivangi Khedkar – Pallavi Raghav Rao
  2. Sai Ketan Rao – Raghav Rao
  3. Ragini Shah – Jaya Rao: Raghav
  4. Geeta Tyagi
  5. Asmita Ajgaonkar – Sharda Deshmukh
  6. Ashok Phal Dessai – Mandar Deshmukh
  7. Priyanka Dhavale – Amruta Deshmukh
  8. Shiney Ahuja – Kushagre Dua
  9. Abhay Verma – Rocky

Shivangi Khedkar – Pallavi Raghav Rao

Shivangi Khedkar, Seninle Yeniden dizisinin kadın başrol oyuncusudur. 15 Ocak 1995 tarihinde Hindistan’ın Indore şehrinde doğmuştur. 2012 yılında Hindistan’da düzenlenen bir güzellik yarışmasına katılan Shivangi Khedkar, ardından modellik kariyerine başlamıştır. Oyunculuk eğitimini Actor Readys’de almış ve Ashweamedham filmiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Sai Ketan Rao – Raghav Rao

Sai Ketan Rao, Seninle Yeniden dizisinin erkek başrol oyuncusudur. 10 Temmuz 1994 tarihinde doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra bir boksör ve yüzücü olan Sai Ketan Rao, 2016 yılında oyunculuk kariyerine adım atmıştır. En son 2022 yılında “Pellikuturu Partisi” adlı diziyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Ragini Shah – Jaya Rao: Raghav

Ragini Shah, Seninle Yeniden dizisinde Jaya Rao karakterine hayat veren oyuncudur. Aynı zamanda yönetmenlik de yapan Ragini Shah, 1976 yılında Daku Rani Ganga isimli sinema filmiyle sektöre adım atmıştır. Kariyerinin başlangıcını 1990’lı yıllarda yayınlanan “Chanakya” adlı dizideki rolüyle yakalayan Ragini Shah, Seninle Yeniden dizisiyle kariyerine devam etmiş ve İngiltere ve ABD’de de canlı performanslar sergilemiştir.

Geeta Tyagi

Geeta Tyagi, Seninle Yeniden dizisinde önemli bir rol üstlenen oyuncudur. Hindistan’ın Degradun şehrinde doğmuş ve Hewaharlak Nehru Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 1997 yılında “Margarita” adlı diziyle başlamıştır. Mehndi Hai Rachne Waali (Seninle Yeniden) dizisinde canlandırdığı Jaya karakteriyle büyük beğeni toplayan Geeta Tyagi, evli olup iki çocuk annesidir.

Asmita Ajgaonkar – Sharda Deshmukh

Hintli oyuncu Asmita Ajgaonkar, Seninle Yeniden dizisinde Sharda Deshmukh karakterini canlandırmaktadır. 20 Ağustos 1983 tarihinde Hindistan’da doğan Asmita Ajgaonkar, Mehndi Hai Rachne Waali dizisindeki Sharda Deshmukh rolü ve Gav Gav Gajali dizisindeki performansıyla tanınmıştır. En son “Seninle Hayat” adlı dizide yer almıştır.

Ashok Phal Dessai – Mandar Deshmukh

Ashok Phal Dessai, Seninle Yeniden dizisinde Mandar Deshmukh karakterini canlandıran bir oyuncudur. 25 Haziran 1990 tarihinde Hindistan’ın Goa şehrinde doğmuştur. Drama okullarında oyunculuk eğitimi almış olan Ashok Phal Dessai, Marathi dilinde yayınlanan “Jeda Jhala Yeda Pisa” adlı dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Mehndi Hai Rachne Waali (Seninle Yeniden) dizisindeki rolüyle tanınmaktadır.

Priyanka Dhavale – Amruta Deshmukh

Genç oyuncu Priyanka Dhavale, Seninle Yeniden dizisinde Amruta Deshmukh karakterine hayat vermektedir. 13 Eylül 2020 tarihinde Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayali olan Priyanka Dhavale, dans eğitimi de almıştır. Model olarak başladığı kariyerinde çeşitli reklamlarda yer alan oyuncu, Seninle Yeniden dizisiyle tanınmıştır.

Shiney Ahuja – Kushagre Dua

Shiney Ahuja, Seninle Yeniden dizisinde Kushagre Dua karakterini canlandırmaktadır. 15 Mayıs 1973 tarihinde Hindistan’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi alan Shiney Ahuja, üniversiteden sonra çeşitli reklam filmlerinde yer almış ve 2005 yılında “Hazaaron Khwaishein Aisi” dizisiyle kariyerine başlamıştır. Seninle Yeniden dizisindeki başarılı performansıyla ödüller kazanan oyuncu, diziye en son Kushagre Dua karakteriyle katılmıştır.

Abhay Verma – Rocky

Abhay Verma, Seninle Yeniden dizisinde Rocky karakterini canlandırmaktadır. Haryana, Hindistan’da doğan Abhay Verma, reklam filmlerinde model olarak yer almaya başlamıştır. 2019 yılında “Little Things” dizisinde oyunculuk kariyerine adım atmıştır ve “The Family Man” dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Seninle Yeniden dizisinde de yer alan Abhay Verma, Mehndi Hai Rachne Waali dizisinde rol almıştır.

Seninle Yeniden Dizisi Mehndi Hai Rachne Waali Hakkında Bilgiler

Seninle Yeniden, Hindistan televizyon kanalı Starplus tarafından 15 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan bir dram dizisidir. Dizinin orijinal adı Mehndi Hai Rachne Waali’dir. Sandiip Sikcand tarafından tasarlanan dizi, Hemant R Prabhu, Jignesh Vaishnav ve Rohit Phulari gibi yönetmenler tarafından yönetilmektedir. Senaryosu Sonali Gupta Shrivastav tarafından kaleme alınmıştır. Shivangi Khedkar, Sai Ketan Rao, Asmita Ajgaonkar, Milind Phatak, Ajinkya Joshi, Snehal Reddy ve Priyanka Dhavale gibi oyuncular dizide yer almaktadır. Dizi toplam 43 bölümden oluşmakta olup hala yayınlanmaya devam etmektedir. Bölümler genellikle 20-25 dakika arasında değişmektedir. Seninle Yeniden dizisi, IMDb’de 7.8 puan almıştır.

Bu şekilde Seninle Yeniden dizisi oyuncularının kadrosunu ve karakterlerini detaylı bir şekilde tanıttık. Dizi, romantik drama türünde olup Hindistan’da büyük ilgi görmektedir. Kanal 7 ekranlarında da izleyicilerle buluşması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir