Senden Daha Güzel Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Senden Daha Güzel dizisi, Fox TV’de izleyiciyle buluşacak olan bir dizi olup, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş’un oturduğu Gold Film imzalı bir yapımdır. Dizinin oyuncularının giydikleri kıyafetler ve elbise modelleri izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Bu yazıda, Senden Daha Güzel dizisindeki kıyafetler ve elbise modelleri hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

1. Senden Daha Güzel Dizisi Efsun (Cemre Baysel) Kıyafetleri

Senden Daha Güzel dizisinin başrolünde yer alan Efsun karakterini Cemre Baysel canlandırmaktadır. Cemre Baysel, hem oyunculuk yeteneğiyle hem de güzelliğiyle dikkat çeken bir isimdir. Dizide giydiği şık kıyafetlerle de büyük beğeni toplamaktadır.

Senden Daha Güzel dizisinde Efsun’ un giydiği elbise Dilvin , ayakkabı İlvi

10 Eylül Senden daha güzel Efsun kıyafeti: Zara

2. Senden Daha Güzel Dizisi Kaan (Burak Çelik) Kıyafetleri

Senden Daha Güzel dizisinin bir diğer başrol oyuncusu Burak Çelik’tir. Hem yakışıklılığıyla hem de tarzıyla büyük beğeni toplayan Burak Çelik’in giydiği kıyafetler de merak edilmektedir.

3. Senden Daha Güzel Dizisi Binnur (Merve Şen) Kıyafetleri

Senden Daha Güzel dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Binnur’u Merve Şen canlandırmaktadır. Merve Şen’in giydiği kıyafetler ve elbise modelleri de dikkat çekmektedir.

4. Senden Daha Güzel Dizisi Aslı (Sena Çakır) Kıyafetleri

Güzelliğiyle büyük beğeni toplayan Sena Çakır, Senden Daha Güzel dizisinde Aslı karakterine hayat vermektedir. Sena Çakır’ın giydiği kıyafetler ve aksesuarlar da izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Eğer Senden Daha Güzel dizisi hakkında merak ettiğiniz başka konular varsa, aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Dizinin kıyafetleri, elbise modelleri veya oyuncuların tarzıyla ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Bu yazıda, Senden Daha Güzel dizisinin kıyafetleri ve elbise modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Başrol oyuncularının giydikleri şık ve tarz kıyafetler izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Dizinin diğer karakterlerinin kıyafetlerini de inceledik. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir