Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri ve markalarını ele alacağız. Sen Çal Kapımı dizisi, MF Yapım’ın yaz dizisi olarak Fox TV’de yayınlandı ve bitti. Ayşe Üner’in yazdığı senaryo, Ender Mıhlar’ın yönetmenliği ve başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile birlikte Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındırıyor.

Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri

Hande Erçel’in Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Hande Erçel, fakir çiçekçi kız Eda rolünde üniversite öğrencisi olarak karşımıza çıkacak. Eda’nın giyimi, normal kesimin rahatlıkla tercih edebileceği kıyafetlerden oluşacak. Bu nedenle, Hande Erçel’in kıyafetleri oldukça merak ediliyor. Dizide giydiği kıyafet bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Eda’nın giydiği kıyafetler 23 Haziran’da “Sen Çal Kapımı” adlı programda şöyle tanıtıldı: Pembeli bir kombin olan bluz, pantolon ve ayakkabılar Zara marka, çanta ise beradesignofficial marka. Küpeler ise Nilk markalıydı.

Sen Çal Kapımı dizisinin 29. bölümünde Eda Yıldız (Hande Erçel) tarafından giyilen kemer. Marka: Mango.

Sen Çal Kapımı dizisinin 16. bölümünde Eda Yıldız (Hande Erçel) tarafından giyilen Mango kardiganı.

Kerem Bürsin’in Serkan Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi erkek başrol karakteri Serkan Bolat, holding varisi olarak karşımıza çıkacak. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan Bolat karakterinin giyimi, zengin olmanın etkisiyle marka giyimleri tercih edeceği ve dikkat çekeceği şekilde olacak. Dizide giydiği pantolon, gömlek, tişört ve kullandığı aksesuarlar (saat, bileklik vb.) hakkında bilgileri konumuzda paylaşacağız.

Çok sayıda kişi, “Sen Çal Kapımı” dizisinde Serkan Bolat karakterini canlandıran Kerem Bürsin’in takım elbisesiyle kullandığı güneş gözlüğünün marka ve fiyatını merak ediyor. Serkan Bolat’ın kullandığı güneş gözlüğü, marcjacobs markasına ait.

Diğer Oyuncuların Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncuları dışında yer alan yan rollerdeki oyuncuların da kıyafetleri oldukça dikkat çekiyor. Sen Çal Kapımı dizisi Neslihan Yeldan kıyafetleri, Anıl İlter kıyafetleri, Bige Önal kıyafetleri, Melisa Döngel kıyafetleri ve Elçin Afacan kıyafetleri hakkında da bilgileri konumuza ekleyeceğiz.

Sen Çal Kapımı Dizisi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi kıyafetleri, yazlık mini etekler, bluzlar, pembe mini elbiseler, güneş gözlüğü markaları, mavi tulumlar, Hande Erçel şortları, çantaları, renkli güneş gözlükleri gibi her türlü kıyafet ve aksesuarı kapsıyor. Yorumlarınızı ve merak ettiğiniz kıyafetleri aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir