Savaşçı Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezon Olacak mı? 2023

Savaşçı Ne Zaman Başlıyor? Savaşçı dizisi, diğer diziler gibi salgın nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Limon Film, salgının başladığı tarih olan 17 Mart 2020’den itibaren Savaşçı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin çekimlerini ikinci bir duyuruya kadar durdurduğunu sosyal medya üzerinden duyurmuştu.

Savaşçı Dizisinin Popülerliği

Savaşçı dizisi, sevilen bir asker dizisi olarak her sezon büyük bir ilgiyle takip edildi. Tek askeri dizi olması nedeniyle her dönemde seyirciler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. Halen büyük bir merakla takip edilmektedir.

Savaşçı Dizisi 2023-2024 Sezonunda Devam Edecek

Savaşçı dizisi, 4. sezonuyla ekrana gelmişti ve her sezonu büyük bir sevgiyle karşılandı. Savaşçı dizisi, 2023-2024 sezonunda da Fox TV ekranlarında yer alacak. Ancak ne zaman başlayacağı hakkında bilgi henüz açıklanmadı.

Savaşçı Dizisinin Geçmiş Reyting Durumu

Savaşçı dizisi, son 7 bölümüne baktığımızda her zaman reytinglerde birinci sırada yer aldığını görüyoruz. Bu başarılı performansıyla yeni sezonu hak ettiğini kanıtlamıştır. Savaşçı dizisi, yeni sezonunda da yine Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Savaşçı Dizisinin Yeni Sezon Başlama Tarihi (2023-2024 Sezonu)

Savaşçı dizisinin yeni bölümleri, koronavirüs tehdidi sona erdiğinde yayınlanmaya başlayacak. Çekimlerin virüsün sona ermesiyle devam edeceği belirtilmiştir. Ancak başlama tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. İki ihtimal üzerinde durulmaktadır.

İhtimal 1: Haziran Ayında Çekimlere Başlanır, Eylül’de Yeni Sezon Başlar

Savaşçı dizisinin çekimleri, koronavirüs tehdidinin sona ermesiyle muhtemelen haziran aylarında başlayacaktır. Birkaç bölüm çekiminden sonra sezon finali yapılması da olasıdır. Yeni sezon ise eylül ayında başlayacaktır. Sonuç olarak Savaşçı dizisinin yeni sezonu, 2024 Eylül ayında başlayacaktır.

İhtimal 2: Virüs Tehdidi Uzarsa Eylül 2024’te Yeni Sezon Başlar

Eğer virüs tehdidi uzun süre devam ederse, Savaşçı dizisinin çekimleri ancak eylül 2024’te başlayacaktır ve bu yeni sezon olarak ekrana gelecektir. Yeni bölümleri ne zaman izlemek istediğinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sonuç

Savaşçı dizisi, büyük bir hayran kitlesi tarafından sevilen ve takip edilen bir yapım olmuştur. 2023-2024 sezonunda da Fox TV ekranlarında yer alacak olan dizi, başlama tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi verilmemektedir. Ancak çekimlerin başlaması için virüs tehdidinin sona ermesi beklenmektedir. Yeni sezonun heyecanla beklenen başlama tarihi, ilerleyen zamanlarda duyurulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir