Şahmaran Dizi Kıyafetleri ve Markaları (Netflix)

Tims&B Productions imzalı Şahmaran dizisi, Adana, Mersin ve Muğla’da çekimleri yapılan bir dijital platform dizisidir. Şahmaran Dizi Kıyafetleri incelememizde ürünlere ait bilgilere yer vereceğiz. Senaryosu Pınar Bulut tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Umur Turagay üstlenmiştir. Başrolünde Burak Deniz ile Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Şahmaran dizisi, oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Şahmaran Dizi Kıyafetleri

Şahsu (Serenay Sarıkaya) Kıyafetleri

Şahmaran dizisinde Şahsu karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya, Türkiye’nin en güzel kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Şık ve kusursuz fiziğiyle her giydiği her şeyi taşıyan Sarıkaya, dizide giydiği kıyafet ve elbiselerle de moda dünyasında adından sıkça bahsettirmektedir.

Şahmaran Şahsu kombin detayları

Maran (Burak Deniz) Kıyafetleri

Başrol oyuncusu Burak Deniz, Şahmaran dizisinde Maran karakterine hayat vermektedir. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Deniz, giydiği kıyafetlerle de moda severlerin beğenisini toplamaktadır.

Çavgeş (Ebru Özkan) Kıyafetleri

Şahmaran dizisinde Çavgeş karakterini canlandıran Ebru Özkan, güzelliği ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizide giydiği parçalarla da moda dünyasında adından sıkça bahsettiren Özkan’ın kıyafet ve kombinleri, moda severlerin ilgi odağı olmuştur.

Cihan (Mert Ramazan Demir) Kıyafetleri

Ana karakterlerden biri olan Cihan’ı canlandıran Mert Ramazan Demir, tarzıyla da moda dünyasında adından söz ettirmektedir. Şahmaran dizisinde giydiği kıyafet ve kombinler, moda severlerin beğenisini kazanmıştır.

Şahmaran dizisi kıyafetleri ve elbiseleri her karakterin tarzını yansıtmaktadır ve moda severlerin beğenisini kazanmıştır. Dizide giyilen kıyafetler ve elbiseler, trendleri takip etmek isteyenler için de ilham kaynağı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir