Recep İvedik 7 Nerede Çekildi? (Yutan Köyü)

Recep İvedik 7 çekildiği köy doğal güzelliği ile ilgiyle merak edilmeye başladı. Filmin 7. serisi olan bu bölüm Türkiye’nin en popüler film serilerinden biri olan Recep İvedik’in son filmidir. Bu yazıda, Recep İvedik 7 nerede çekildi? sorusuna yanıt arayacak ve özellikle Yutan Köyü’nün nerede olduğunu sizlerle paylaşacağız. Tüm bu detayları araştırdık ve sizin için derledik.

Recep İvedik 7 Nerede Çekildi?

Disney Plus Recep İvedik 7’nin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Şahan Gökbakar ile birlikte senaryosunu yazdığı bu film, 9 Aralık 2022 tarihinde Disney+ platformunda yayınlanacak. Bu nedenle, izleyiciler Recep İvedik 7’nin çekildiği yeri de merak ediyor. İşte cevabı:

Recep İvedik 7 Disney Plus, çekimlerinin büyük bir kısmını İzmir ilinin Bergama ilçesinde gerçekleştirmiştir. Filmdeki Yutan Köyü de burada bulunmaktadır. Bergama, Türkiye’nin önemli turistik bölgelerinden biri olup sanayi, ticaret, tarım ve turizm açısından da oldukça gelişmiş bir ilçedir.

Recep İvedik 7 Nerede Çekildi? Çekim Yeri

Yutan Köyü ve Çekim Yeri

Recep İvedik 7 filminin çekimlerinin bir bölümü Bergama ilçesinde bulunan Kozak Yaylası’nda yapılmıştır. Özellikle çekimlerin büyük bir kısmı Kozak Yaylası’ndaki Okçular Mahallesi’nde gerçekleştirilmiştir. Bu köy, filmde sık sık görülen mekanlardan biridir. Kozak Yaylası, Bergama’ya yakın bir konumda bulunmaktadır.

Recep İvedik 7 Çekim Yerleri ve Mekanları

Recep İvedik 7 filminin çekimlerinde İzmir’in güzellikleri ön plana çıkarılmıştır. Özellikle Bergama ilçesi ve Kozak Yaylası, filmde tercih edilen mekanlardan bazılarıdır. Bergama ilçesi, film ekibi için ideal bir seçim olmuştur.

Kozak Yaylası, doğal güzellikleri ve etkileyici atmosferiyle dikkat çeken bir yerdir. Recep İvedik 7’nin çekimleri için bu yayla tercih edilmiş ve özellikle Okçular Mahallesi, filmin önemli sahnelerine ev sahipliği yapmıştır.

Bu yazıda, Recep İvedik 7 izle ve gör derecesinde keyifli olan serinin son filminin çekildiği yerleri ve özellikle Yutan Köyü’nün nerede olduğunu sizlere aktardık. Filmin İzmir’in Bergama ilçesinde çekildiği ve Kozak Yaylası’ndaki Okçular Mahallesi’nin önemli bir mekan olduğunu öğrendik. Recep İvedik 7’nin yayınlanmasıyla birlikte bu bölgelerin turistik ilgi görmesi de muhtemeldir. Nereden izleyebilirim? diye sorarsanız, Disney+ ‘da izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir