Ömer Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Ömer dizisi, seyirciler tarafından merakla beklenen yeni bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda Ömer Dizi Kıyafetleri ve Markalarından bahsedeceğiz. OGM Pictures yapımı olan dizi, Cem Karcı’nın yönetmenliğinde izleyicilerle buluşacak. Dizinin başrollerinde yer alan oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiseler de büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Bu yazımızda Ömer dizisi karakterlerinin kıyafetleri hakkında bilgi veriyoruz.

Gökçe Bahadır’ın Gamze Karakteri Kıyafetleri

Gökçe Bahadır, Ömer dizisinde Gamze karakterine hayat veriyor. Oyuncunun seçtiği şık parçalar dikkatleri üzerine çekiyor. Ömer dizisi başladığında Gökçe Bahadır’ın giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamızda paylaşıyor olacağız.

Ömer dizisinde Gökçe Bahadır’ın hayat verdiği Gamze karakterinin son bölümde giydiği siyah elbise markası Join Us

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Ömer dizisinde Gamze’nin giydiği elbise markası Join Us

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Ömer dizisi son bölümünde Gökçe Bahadır’ın giydiği hırkanın, aynı modelinin farklı bir rengi stokta

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Ömer dizisinde Gamze’nin giydiği turuncu elbise markası Mango

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Merve Dizdar’ın Emine Karakteri Kıyafetleri

Merve Dizdar, son dönemde popüler olan oyuncular arasında yer alıyor. Ömer dizisinde Emine karakterini canlandıran oyuncunun hayranları, onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Merve Dizdar’ın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Selahattin Paşalı’nın Ömer Karakteri Kıyafetleri

Ömer dizisinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı, tarzıyla da beğeni topluyor. Yakışıklı oyuncunun giydiği kıyafetler ve markaları da merak ediliyor. Biz de oyuncunun giydiği tüm kıyafetleri markalarıyla birlikte sayfamızda paylaşıyoruz.

Gamze Karaduman’ın Şükran Karakteri Kıyafetleri

Ömer dizisinde Şükran karakterine hayat veren Gamze Karaduman, modayı yakından takip eden bir oyuncu. Karaduman’ın giydiği kıyafetler ve elbiseler de dikkat çekiyor. Biz de ilerleyen günlerde güzel oyuncunun giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

Ömer dizisi 11. bölüm Süreyya’nın giydiği elbise markası Mango

Özet

Ömer dizisi kıyafetleri, elbise ve kombinleri konusunda sizlere bilgi vermek istedik. Dizide yer alan tüm karakterlerin giydiği kıyafetleri sayfamızda bulabilirsiniz. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, lütfen aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir