O da Bir Şey mi Filmi: Oyuncuları, Konusu ve Çekimleri

Bu yazımızda, Pelin Esmer’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği O da Bir Şey mi filmi oyuncuları, konusu ve çekimleri hakkında bilgi vereceğiz. Mayıs ayının sonunda Söke’de çekimlerine başlanacak olan bu film, merakla beklenen yapımlardan biri olarak dikkat çekiyor.

O da Bir Şey mi Filminin Oyuncuları

O da Bir Şey mi filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş ve başarılı isimlerden oluşuyor. İşte, filmin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:

Timuçin Esen (Levent)

O da Bir Şey mi filminin başrol oyuncusu Timuçin Esen, Ankara doğumlu bir oyuncudur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Esen, Los Angeles’taki California Insitute of the Arts’ta sinema – yönetmenlik üzerine master yapmıştır. Gurbet Kadını ve Tetikçinin Oğlu gibi yapımlarda rol alan Esen, O da Bir Şey mi filminde Levent karakterine hayat verecek.

Nur Sürer (Gülistan)

Nur Sürer, Bursa doğumlu bir oyuncudur. Bereketli Topraklar Üzerinde filmiyle sinema dünyasına adım atan Sürer, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde iki kez “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü kazanmıştır. Asi dizisinde canlandırdığı Neriman Kozcuoğlu karakteriyle de tanınan Sürer, O da Bir Şey mi filminde Gülistan karakterini canlandıracak.

Zeliha Berksoy (Nigar)

Zeliha Berksoy, İstanbul doğumlu bir oyuncu ve tiyatrocu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nün kurulmasında görev alan Berksoy, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. O da Bir Şey mi filminde Nigar karakterini canlandıracak olan oyuncu, profesörlük unvanı da bulunmaktadır.

Nergis Öztürk (Aynur)

Nergis Öztürk, Kandıra doğumlu bir oyuncudur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Öztürk, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.

Nilay Erdönmez (Ece)

Nilay Erdönmez, İstanbul doğumlu bir oyuncudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Erdönmez, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Şahmaran ve Sevdaluk gibi yapımlarda yer almıştır. O da Bir Şey mi filminde ise Ece karakterini canlandıracaktır.

Mehmet Kurtuluş (Topal)

Mehmet Kurtuluş, Uşak doğumlu bir oyuncudur. Fredenberg kasabasında bulunan okul tiyatrosunda ilk tiyatro çalışmalarını gerçekleştiren Kurtuluş, Adelheid und ihre Mörder dizisiyle kamera karşısına çıkmıştır. Kısa ve Acısız gibi yapımlarda rol alan Kurtuluş, O da Bir Şey mi filminde Topal karakterini canlandıracaktır.

Laçin Ceylan (İrem)

Laçin Ceylan, İstanbul doğumlu bir oyuncudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Ceylan, Diyarbakır ve Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev yapmıştır. Çilek Kokusu, Galip Derviş, Gümüş, Gözetleme Kulesi gibi yapımlarda yer alan oyuncu, O da Bir Şey mi filminde İrem karakterini canlandıracaktır.

O da Bir Şey mi Filminin Konusu

O da Bir Şey mi filminin konusu henüz resmi olarak açıklanmamıştır. Ancak Pelin Esmer’in senaryosunu kaleme aldığı filmde, bir grup insanın hayatlarındaki değişimleri ve arayışları konu edileceği bilinmektedir. Filmin çekimleri, mayıs ayının sonunda Söke’de başlayacaktır.

Sonuç

Pelin Esmer’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği O da Bir Şey mi filmi, Türk sinema dünyasında merakla beklenen yapımlar arasında yer almaktadır. Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, henüz konusu açıklanmamış olsa da birçok sinemasever tarafından takip edilmektedir. Filmin çekimlerinin başlamasını ve resmi açıklamaların yapılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir