Kübra Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Çağatay Ulusoy, yeni bir dizi projesinde yer alıyor. Netflix platformunda yayınlanacak olan Kübra dizisi için oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Dizinin konusu merak edilirken, oyuncuların kimler olduğu da dizi severlerin ilgisini çekiyor. Bu yazıda Kübra dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kübra Dizisi Konusu

Kübra dizisi, sanal arkadaşlık sitelerinde başlayan bir hikayeyi anlatıyor. Gökhan adında bir karakter, imalat atölyesinde çalışırken, telefonuna sanal arkadaşlık sitesinde tanıştığı Kübra isimli bir kızdan mesaj alır. Bu mesajla birlikte hayatları tamamen değişir. Dizi, iki karakter arasındaki ilişkiyi ve bu ilişkinin hayatlarına etkisini konu alıyor.

Kübra Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kübra dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. İşte dizi oyuncuları:

Çağatay Ulusoy – Gökhan

Kübra dizisi erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy oldu. Gökhan karakterini canlandıracak olan oyuncu, daha önce birçok dizi ve filmde yer almıştır. Adını Feriha Koydum, Medcezir, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda izleyici karşısına çıkmıştır.

Büşra Develi – Kübra

Kübra dizisi kadın başrol oyuncusu Büşra Develi oldu. Kübra karakterini canlandıracak olan oyuncu, Tatlı Küçük Yalancılar, Fi, Erkenci Kuş gibi yapımlarda yer almıştır.

Aslıhan Malbora – Merve

Kübra dizisinde Merve karakterini canlandıracak olan oyuncu, son olarak Darmaduman dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır.

Ahsen Eroğlu – Gülcan

Kübra dizisinde Gökhan’ın kardeşi rolünü üstlenecek olan oyuncu, daha önce Kızlarım İçin, Menajerimi Ara gibi dizilerde yer almıştır.

Aytek Şayan – Serhat

Kübra dizisinde Serhat karakterini canlandıracak olan oyuncu, daha önce Diriliş Ertuğrul, Kuzgun gibi yapımlarda izleyici karşısına çıkmıştır.

Nazan Kesal – Dilek

Kübra dizisinde Dilek karakterini canlandıracak olan oyuncu, Delibal, Kardeşim Benim, Fazilet Hanım ve Kızları gibi yapımlarda yer almıştır.

Ahmet Mümtaz Taylan – ?

Kübra dizisine katılan Ahmet Mümtaz Taylan’ın kariyeri oldukça başarılıdır. Kendisi 1965 yılında Ankara’da doğmuştur ve Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Televizyon ve sinema dünyasında birçok yapımda rol alan Taylan, son yıllarda birçok dizi projesinde yer almaktadır.

Kübra dizisinde Taylan, henüz detayları açıklanmayan bir karakteri canlandıracak. Daha önce Güzel Köylü, Hayat Şarkısı, Halka, Vatanım Sensin, Arıza, Aziz ve Ölüm Zamanı gibi yapımlarda rol alan Ahmet Mümtaz Taylan, Türkiye’deki sevilen ve başarılı oyuncular arasında yer almaktadır.

Ayrıca Taylan, tiyatro alanında da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kendisi, 2004-2005 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Tiyatro’nun başında adlı oyunla En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır. Ayrıca 2016-2017 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenen Kürklü Merkür oyunuyla da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştür.

Kübra dizisi ile birlikte Taylan, sevilen oyuncular arasında yer almayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir