Kraliçe Dizisinde Kullanılan Arabalar ve Otomobiller

Kraliçe Dizisinde Kullanılan Arabalar… Kraliçe dizisi, başrolünde Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın yer aldığı bir Türk televizyon dizisidir. Senaryosu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay tarafından kaleme alınmıştır. Bu içeriğimizde Kraliçe dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar ücret aldığını, kullandıkları araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca dizinin genel konusu ve dikkat çeken oyuncu kadrosu hakkında da bilgi vereceğiz.

Kraliçe Dizisi Hakkında Genel Bilgi

Kraliçe dizisi, Kanal D’de yayınlanacak olan bir drama dizisidir. Dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan bulunmaktadır ve yapımını Mednova üstlenmiştir. Kraliçe, yabancı dizi Queen Sugar’dan uyarlanmış ve Türk izleyicileriyle buluşmuştur.

OyuncuKarakterAraba Modeli
Burcu ÖzberkDenizBmw X5
Gökhan AlkanAteşHenüz belirtilmedi
Selin ŞekerciZeynepHenüz belirtilmedi
Özgün KaramanAliMercedes AmG G-63

Kraliçe Dizisi Araba Markaları

1. Deniz (Burcu Özberk) – Başrol

Kraliçe dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk’tir. Deniz karakterinin kullandığı telefon markası Oppo Reno 4 Lite, arabası ise Bmw X5’dir.

2. Ateş (Gökhan Alkan) – Başrol

Başarılı oyuncu Gökhan Alkan, Ateş karakterine hayat vermektedir. Kraliçe dizisi henüz yayınlanmadığı için Ateş’in kullandığı araba ve telefon markaları belli değildir.

3. Zeynep (Selin Şekerci)

Kraliçe dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Zeynep’i Selin Şekerci canlandıracaktır. Dizi henüz yayınlanmadığı için Zeynep’in kullandığı araba ve telefon markaları hakkında bilgi bulunmamaktadır.

4. Ali (Özgün Karaman)

Dizinin diğer önemli karakterlerinden biri olan Ali’yi Özgün Karaman canlandıracaktır. Ali’nin kullandığı telefon markası bilinmemektedir, ancak arabası Mercedes AmG G-63’tür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir