Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri ve Markaları konu başlığına değineceğiz. Kardeşlerim dizisi, dram türündeki bir dizi olarak izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi, başarılı oyuncu kadrosu ve harika kıyafetleri ile dikkatleri üzerine çekti. Bu yazımızda, Kardeşlerim dizisinde yer alan oyuncuların kullandığı kıyafet ve elbiselerin marka, model ve fiyat bilgileri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Son güncellenme tarihi: 16.05.2023

Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde defilede giyilen elbise alfabeta evening marka

Kardeşlerim dizisi Suzan’ın küpeleri byselinecer difashionbranding marka

Kardeşlerim Dizisi Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy Kıyafetleri

Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy, Kardeşlerim dizisinde kıyafetleri ile göz dolduran oyuncular arasında yer almaktadır. İkilinin kullandığı kıyafetler, dizi severler tarafından da oldukça beğenilmiştir. Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un Kardeşlerim dizisinde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerin marka, model ve fiyat bilgileri hakkında da detaylı bilgi vereceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisi, erkek seyircileri tarafından da büyük ilgi görmektedir. Dizide yer alan Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak’ın kıyafetleri, erkek izleyicilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. İkilinin giydikleri kıyafetlerin yanı sıra, kullandıkları arabalar da dikkatleri üzerine çekmektedir. Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak’ın kıyafet, aksesuar ve araba bilgilerini de paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisi Ömer rolü ile tanıdığımız Yiğit Koçak’ın dizide giydiği çizgili gömlek markası Colins

Kardeşlerim Dizisi Diğer Oyuncularının Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde yer alan diğer oyuncuların kullandığı kıyafetler de oldukça dikkat çekmektedir. Dizi severler, diğer oyuncuların kıyafetlerinin marka, model ve fiyat bilgilerini de merak etmektedir.

Kardeşlerim dizisi 73. bölüm de Nebahat’in giydiği ceket markası Fabrika Boyner

Kardeşlerim dizisi 69. bölüm de Şevval’in giydiği pardesü markası Fabrika

Kardeşlerim dizisi kıyafetleri olarak Afra’nın dizide giydiği tişört markası Colins.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir