Kara Sevda Hint Dizisi Oyuncuları

Kara Sevdam Hint dizisi, Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan bir yapım olup, oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda Anil V Kumar otururken, senaryosunu Sonali Jaffar kaleme almaktadır. Türkiye’de hint dizilerine karşı büyük bir ilgi bulunmaktadır ve izleyiciler Kara Sevdam Hint dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında da meraklıdır. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık ve aşağıda oyuncu kadrosunu ve dizinin konusunu paylaşıyoruz.

Kara Sevdam Hint Dizisi Oyuncuları

  1. Shakti Arora
  2. Radhika Madan
  3. Arjun Bijlani
  4. Parul Chauhan
  5. Gautam Gupta
  6. Ravjeet Singh
  7. Gauri Pradhan Tejwani
  8. Prithvi Sankhala
  9. Hiten Tejwani
  10. Maleeka Ghai

Oyuncu Kadrosu Detayları

Shakti Arora

Shakti Arora, 16 Mayıs 1986 tarihinde Hindistan’ın Mumbai şehrinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa 2006 yılında “Ssshhhh…Phir Koi Hai” dizisiyle adım atmıştır. Tere Liye, Pavitra Rishta, Meri Aashiqui Tum Se Hi ve Silsila Badalte Rishton Ka gibi projelerdeki başarılı performanslarıyla tanınmıştır. Shakti Arora, Kara Sevdam dizisinde başrol oynamaktadır. En son 2022 yılında “Kundai Bhagya” dizisiyle ekranlara gelmiştir.

Radhika Madan

Radhika Madan, 1 Mayıs 1995 tarihinde Pitam Pura, Delhi, Hindistan’da doğmuştur. Delhi Üniversitesi, Jesus and Mary College’da eğitim almıştır. Oyunculuğa 2018 yılında “Pataakha” filmiyle adım atmış ve bu filmdeki performansıyla 2019 yılının en başarılı kadın oyuncu ödülünü kazanmıştır. Radhika Madan, Kara Sevdam dizisinde yer almaktadır.

Arjun Bijlani

Arjun Bijlani, 31 Ekim 1982 tarihinde Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur. Bombay İskoç Okulu ve H.R. Ticaret ve Ekonomi Fakültesi’nde eğitim görmüştür. 2004 yılında “Kartika” dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Arjun Bijlani, Kara Sevdam dizisinde rol almaktadır.

Parul Chauhan

Parul Chauhan, 19 Mart 1988 tarihinde Hindistan’ın Lakhimpur Kheri şehrinde doğmuştur. Oyunculuğa 2007 yılında “Sapna Babul Ka…Bidaai” dizisiyle adım atmıştır ve bu dizideki performansıyla büyük bir çıkış yapmıştır. Parul Chauhan, Kara Sevdam dizisinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Gautam Gupta

Gautam Gupta, 13 Temmuz 1988 tarihinde Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur. Oyunculuğa 2009 yılında “Meri Aashiqui Tum Se Hi” dizisiyle adım atmıştır. Daha sonra birçok hint dizisinde ve filminde yer almıştır. Gautam Gupta, Kara Sevdam dizisinde oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Ravjeet Singh

Ravjeet Singh, 14 Ekim 1990 tarihinde Hindistan’ın Chandigarh şehrinde doğmuştur. Oyunculuğa 2011 yılında “Jhalak Dikhhla Jaa” yarışma programıyla adım atmıştır. Daha sonra birçok hint dizisinde rol almıştır. Ravjeet Singh, Kara Sevdam dizisinde yer almaktadır.

Gauri Pradhan Tejwani

Gauri Pradhan Tejwani, 16 Eylül 1977 tarihinde Hindistan’ın Pune şehrinde doğmuştur. Oyunculuğa 2001 yılında “Kutumb” dizisiyle adım atmıştır ve bu dizideki performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Gauri Pradhan Tejwani, Kara Sevdam dizisinde yer alan önemli karakterlerden birini canlandırmaktadır.

Prithvi Sankhala

Prithvi Sankhala, Hint dizisi Kara Sevdam’da yer alan genç oyunculardan biridir. Kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Hiten Tejwani

Hiten Tejwani, 5 Mart 1974 tarihinde Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur. Oyunculuğa 2000 yılında “Ghar Ek Mandir” dizisiyle adım atmıştır ve bu dizideki performansıyla tanınmıştır. Hiten Tejwani, Kara Sevdam dizisinde yer almaktadır.

Maleeka Ghai

Maleeka Ghai, Hint dizisi Kara Sevdam’da yer alan oyunculardan biridir. Kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Kara Sevdam Dizisi Konusu

Kara Sevdam, aşk, intikam ve karmaşık ilişkiler üzerine kurulu bir hint dizisidir. Dizi, genç bir kadının yaşadığı zorluklar ve aşkın gücü etrafında dönmektedir. Ana karakterin geçmişte yaşadığı travmatik olayların etkisiyle intikam alma hikayesi, dizinin temelini oluşturmaktadır.

Dizide, Parul Chauhan’ın canlandırdığı genç kadın karakter, çocukluğunda yaşadığı bir olayın ardından karanlık bir geçmişe sahip olur. Bu geçmişle yüzleşirken, kendisini aşka ve karmaşık ilişkilere de kaptırır. Gautam Gupta, Ravjeet Singh, Gauri Pradhan Tejwani ve Hiten Tejwani gibi oyuncular da dizide önemli roller üstlenmektedir.

Kara Sevdam dizisi, dramatik sahneleri, duygusal anlatımı ve etkileyici performanslarıyla izleyicileri ekran başına çekmektedir. Aşk, entrika ve aksiyon dolu bir hikaye sunmasıyla Hint dizisi severler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir