Kapı Dizisi: Oyuncu Kadrosu ve Konusu Hakkında Bilgiler

TRT Digital, yeni bir dizi olan Kapı’yı yayınlamak için hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ve konusu ne? Bu yazımızda Kapı dizisi hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Kapı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kapı dizisinin yönetmen koltuğunda Yunus Nihat Özcan oturuyor. Dizi için cast çalışmaları devam ediyor ve kadroda henüz kesinleşmemiş oyuncular bulunuyor. Ancak bilinen oyuncular şunlar:

  • Hasan Denizyaran: Yusuf
  • Jessica May: Alesia

Hasan Denizyaran

Kapı dizisinde Yusuf rolünü canlandıran oyuncu Hasan Denizyaran, 1993 İzmir doğumlu. Son olarak Demir Kadın Neslican filminde rol almıştı. Ayrıca Elif, Afili Aşk, Yalnız Kurt ve 4N1K gibi dizi filmlerde de yer aldı.

Jessica May

Kapı dizisinin kadın başrol oyuncusu Jessica May, geçtiğimiz yıl Türk vatandaşı oldu. Dizide Fransa’dan gelen bir Türk’ü canlandıracak olan Jessica May, Yeni Gelin dizisiyle tanındı. Ayrıca Maria ile Mustafa, Yalnız Kurt, Dert Bende ve Katakulli gibi yapımlarda da rol aldı. Kapı dizisinin çekimleri için ailesini ziyaret etmek üzere ertelediği seyahati 1.5 yıldır gerçekleştiremedi.

Kapı Dizisinin Konusu

Kapı dizisi konusu henüz tam olarak açıklanmamış olsa da, bazı ipuçları paylaşılmış durumda. Dizide, Jessica May’ın canlandırdığı karakterin, Türkiye’deki ailesinin yanına gelmesi ve orada yaşadıkları anlatılacak. Kapı adı ise, karakterlerin hayatındaki yeni kapıların açılması ve kapıların arkasındaki sırların keşfedilmesine gönderme yapıyor.

Kapı Dizisi Ne Zaman Başlayacak ve Kaç Bölüm Sürecek?

Kapı dizisi çekimlerine 25 Mart 2023 Cumartesi günü başlanacak. Dizinin tüm oyuncuları açıklandığında, bu yazımızda güncelleyeceğiz. Kapı dizisi toplamda 10 bölüm sürecek ve ikinci sezonu, izlenme oranlarına göre belirlenecek.

Kapı Dizisi Hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz

Kapı dizisinde Jessica May’ın partneri kim olmalı? Hangi oyuncuları görmek istersiniz? Dizi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir