Kader Oyunları Dizisi Oyuncuları, Başlama Tarihi ve Kanalı

Kader Oyunları (Bahar) dizisi, Üs Yapım imzasıyla yayınlanacak olan yeni bir günlük dizi olarak dikkat çekiyor. Yurt dışı dağıtımını MISTCO üstlenen dizinin senaryosu Deniz Aydenk tarafından kaleme alınmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Bahadır Çırakoğlu ve Serkan Aydıner oturuyor. Bizler bu yazımızda Kader Oyunları dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, başlama tarihini ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Kader Oyunları Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kader Oyunları dizisi oyuncuları arasında birbirinden başarılı isimler yer alıyor. İşte, dizi oyuncu kadrosunda yer alan isimler:

Ali Yasin Özegemen – Demir

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin başrolünde yer alan Ali Yasin Özegemen, 30 Mayıs 1989 yılında Konya’da doğmuştur. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünde eğitim almıştır. İzmir Rönesans Ajans’ta profesyonel olarak modelliğe başlayan oyuncu, daha önce Küçük Ağa, Yasak Elma ve Yedikule Hayat Yokuşu gibi projelerde de yer almıştır.

Türkü Su Demirel – Bahar

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin başrol oyuncusu Türkü Su Demirel, 3 Ağustos 1998 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olan oyuncu, sanatçı Sagopa Kajmer’in Toz Taneleri şarkısının klibinde rol almıştır. Son Nefesime Kadar dizisindeki Saliha karakteriyle tanınan oyuncu, en son Baharı Beklerken dizisinde rol almıştır.

Hilal Yıldız – Aysun

Kader Oyunları (Bahar) dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Hilal Yıldız’dır. İstanbul’da doğan oyuncu, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ayça Irgan Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncu, daha önce çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır.

Kadir Polatçı – Şeref

Kader Oyunları (Bahar) dizisi oyuncuları arasında yer alan bir diğer isim de Kadir Polatçı’dır. Kadir Polatçı, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu mezunudur ve daha önce Arka Sıradakiler, Aşkın Zamanı, Arka Sokaklar, Kardeş Payı ve Küçük Esnaf gibi projelerde de rol almıştır.

Isabella Damla Güvenilir – Elfin

Kader Oyunları (Bahar) dizisi oyuncuları arasında yer alan çocuk oyuncu Isabella Damla Güvenilir, 18 Ocak 2009 tarihinde New York’ta doğmuştur. Elif dizisiyle tanınan oyuncu, Baharı Beklerken dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise Kader Oyunları (Bahar) dizisinde başrol oynayacak.

Melis Özçimen – Hazan

İzmir’de doğan Melis Özçimen, oyunculuk eğitimi almış ve özellikle Tiktok’ta çektiği makyaj videolarıyla tanınmıştır. Hiç dizisiyle oyunculukla tanışan oyuncu, Ah Nerede’de canlandırdığı Sera karakteriyle tanınmıştır.

Kader Oyunları Dizisi Başlama Tarihi

Kader Oyunları (Bahar) dizisi, 2 sezon sürmesi ve 45 dakikalık bölümler halinde toplamda 200 bölüm yayınlanması planlanmaktadır. Çekimleri Kasım 2022’de başlayan dizi, yapımcıları tarafından yayın tarihi olarak 2023 yılı açıklanmıştır.

Kader Oyunları Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin Türkiye’de hangi kanalda yayınlanacağı henüz net olarak açıklanmamıştır. Ancak bizler, dizinin TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacağını düşünüyoruz. Dizi, Türkiye dışında da birçok ülkede Bahar ismiyle yayınlanacaktır.

Kader Oyunları (Bahar) dizisi oyuncuları, başlama tarihi ve kanalı hakkında sizleri bilgilendirdik. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir