İki Yabancı Dizisi: Konusu ve Oyuncuları

İki Yabancı dizisi, yakın bir zamanda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan bir Türk dizisidir. Dizinin başrollerinde ünlü oyuncular Hande Erçel ve Burak Deniz yer almaktadır. Dizinin yönetmenliğini Sadakatsiz ve Yasak Elma dizilerinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, senaristliğini ise güçlü kalem Ethem Özışık üstlenmektedir.

İki Yabancı Dizisi Konusu

İki Yabancı dizisi konusu hakkında henüz çok fazla bilgi paylaşılmamıştır. Ancak, dizinin adından da anlaşılacağı gibi iki yabancı karakterin hikayesini anlatacağı tahmin edilmektedir. Daha önce yayınlanan fragmanlarda da, dizinin romantik bir hikayeye sahip olacağı ve İstanbul’da geçeceği bilgisi paylaşılmıştır.

İki Yabancı Dizisi Oyuncuları

İki Yabancı dizisi oyuncuları arasında başarılı ve tanınmış isimler yer almaktadır. Dizinin başrollerinde yer alan Hande Erçel ve Burak Deniz’in yanı sıra, Gülçin Hatıhan, Feridun Düzağaç ve Cem Davran gibi birçok başarılı oyuncu da dizide yer almaktadır.

  • Hande Erçel – Leyla
  • Burak Deniz
  • Gülçin Hatıhan – Şahende (Leyla’nın Annesi)
  • Feridun Düzağaç
  • Cem Davran

İki Yabancı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İki Yabancı dizisi, yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan bir dizi olarak beklenmektedir. Ancak, dizinin yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmamıştır. Mart ayı sonunda sete çıkması planlanan dizi, ilerleyen günlerde yayın tarihi hakkında detaylı bilgilerin paylaşılması beklenmektedir.

İki Yabancı Dizisi Fragmanı

İki Yabancı dizisi fragmanları, yayınlanmaya başlandığından beri dizi severler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Fragmanlarda, dizinin romantik bir hikayeye sahip olacağı ve İstanbul’un güzel mekanlarında çekileceği bilgisi paylaşılmaktadır. Ayrıca, dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Burak Deniz’in uyumu da fragmanlarda dikkat çekmektedir.

İki Yabancı Dizisi Yorumları

İki Yabancı dizisi hakkında henüz herhangi bir bölüm yayınlanmamasına rağmen, diziye dair birçok yorum yapılmaktadır. Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Burak Deniz’in uyumu ve dizinin konusu hakkında yapılan yorumlar, dizi severler tarafından merakla takip edilmektedir.

Sonuç

İki Yabancı dizisi, yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan bir Türk dizisidir. Başrollerinde ünlü oyuncular Hande Erçel ve Burak Deniz yer alırken, yönetmenliğini Sadakatsiz ve Yasak Elma dizilerinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt üstlenmektedir. Dizinin konusu henüz tam olarak bilinmese de, fragmanlarda romantik bir hikayenin işleneceği ve İstanbul’un güzel mekanlarında çekileceği bilgisi paylaşılmıştır. Dizi severler, İki Yabancı dizisinin yayın tarihini sabırsızlıkla beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir