Hayatımız Roman Filmi: Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Bu yazımızda, Savaş Sancak’ın yönetmenliğini üstlendiği ve görüntü yönetmenliğini Ali Aslan’ın yaptığı “Hayatımız Roman” filminin oyuncu kadrosunu ve konusunu ele alacağız. 8 Nisan Dünya Romanlar Günü’nde vizyona girecek olan film, komedi türünde ve Çanakkale’de çekildi. İşte detaylar:

Hayatımız Roman Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şunlardır:

Anıl Altan – Nihat

Anıl Altan, 29 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Bölümü mezunu olan Altan, oyunculuğa Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde aldığı eğitimle adım attı. Çeşitli reklam filmlerinde de yer alan Altan, “Çember” dizisindeki Volkan karakteriyle tanındı. Kendisi gibi oyuncu olan Pelin Akil ile evli olan Altan, “Hayatımız Roman” filminde Nihat karakterini canlandırıyor.

Anıl İlter – Veli

Anıl İlter, 3 Nisan 1981 tarihinde İzmit’te doğdu. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan İlter, bir dönem profesyonel futbol oynadı. Sonrasında sunuculuğa yönelen İlter, “Ece” dizisiyle oyunculuğa adım attı. “Sen Çal Kapımı” dizisindeki başarılı performansıyla tanınan İlter, “Hayatımız Roman” filminde Veli karakterini canlandırıyor.

Aslı Bekiroğlu – Öykü

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Bekiroğlu, oyunculuk eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümü’nde aldı. İlk kez “Beni Böyle Sev” dizisiyle kamera karşısına geçen Bekiroğlu, “Hayatımız Roman” filminde Öykü karakterini canlandırıyor.

Suat Sungur – Orhan

Suat Sungur, 1 Mart 1961 tarihinde Denizli’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Sungur, 1992 yılında “Biz Bize Benzeriz” dizisiyle kamera karşısına geçti. Devlet ve özel tiyatro kurumlarında da yer alan Sungur, “Hayatımız Roman” filminde Orhan karakterini canlandırıyor.

Rüçhan Çalışkur – Halime

Rüçhan Çalışkur, Hayatımız Roman filminde Halime karakterini canlandırmaktadır. 1 Ocak 1953 yılında Trabzon’da doğan Rüçhan Çalışkur, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda bir seslendirme sanatçısı olan Çalışkur, tiyatro, sinema ve dizi projelerinde de yer almaktadır.

Kariyerine tiyatro oyuncusu olarak başlayan Rüçhan Çalışkur, ilk kez 2002 yılında Unutma Beni isimli diziyle televizyon dünyasına adım atmıştır. Daha sonra ise birçok dizi ve film projelerinde rol almıştır. Bunlar arasında Parmaklıklar Ardında, Avlu, Kusursuz Kiracı, Masumiyet gibi yapımlar yer almaktadır.

Ayrıca Rüçhan Çalışkur, seslendirme sanatçısı olarak da birçok projede görev almıştır. Bunlar arasında Şrek serisi, Yüzüklerin Efendisi serisi, Harry Potter serisi ve birçok animasyon filminde karakterlere hayat vermiştir.

Hayatımız Roman filminde Halime karakterini canlandıran Rüçhan Çalışkur, bir Roman mahallesinde geçen hikayede önemli bir rol üstlenmektedir. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Çalışkur, filmin başarısında önemli bir pay sahibi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir