Güzel Günler Dizisinde Kullanılan Arabalar ve Otomobiller

Güzel Günler dizisi, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu bir yapım olarak Trt 1’de yayınlanmaktadır. Diziyi izleyen seyirciler, dizide kullanılan telefonlar ve arabalar hakkında merak duymaktadır. Bu yazıda, Güzel Günler dizisinde kullanılan telefonlar ve arabalar hakkında bilgi vereceğiz.

Karakter AdıAraba Modeli
MihranPeugeot 508
SelmaSkoda Favorit
FüsunBelirtilmemiş
AylaBelirtilmemiş

Güzel Günler Dizisinde Kullanılan Telefon ve Arabalar

Güzel Günler dizisi, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu bir yapım olarak Trt 1’de yayınlanmaktadır. Diziyi izleyen seyirciler, dizide kullanılan telefonlar ve arabalar hakkında merak duymaktadır. Ancak henüz dizi başlamadığı için bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, başrol oyuncularından Selma’nın kullandığı telefonun markası Samsung, arabasının ise Skoda Favorit olduğu bilinmektedir. Güzel Günler dizisinde kullanılan arabalar da dikkat çekmektedir. Mihran karakterinin kullandığı araba bir Peugeot 508 marka arabadır.

Güzel Günler dizisinde oyuncuların maaşları ve kullanılan telefonlar ile arabalar hakkında size bilgi vermiş olduk. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, lütfen yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir