Gün Işığım Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Gün Işığım dizisi, hazırlıklarının devam ettiği bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Başrollerde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Peki, Gün Işığım dizisi kadrosunda kimler var ve dizinin konusu nedir? Detaylar aşağıda yer almaktadır.

Dizi Başrol Oyuncuları

Gün Işığım dizisi, Ay Yapım tarafından üretilmekte olup yönetmen koltuğunda Ali Bilgin bulunmaktadır. Romantik-komedi türündeki bu dizi, izleyicilere keyifli anlar yaşatmayı hedeflemektedir. Senaryosunu Kübra Sülün kaleme almıştır. Başrolde yer alan erkek oyuncu Kerem Bürsin, başarılı performansıyla dikkat çekmektedir. Başroldeki kadın oyuncu ise Hafsanur Sancaktutan’dır. Gün Işığım dizisine katılan yeni oyuncu kadrosuyla ilgili ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Kerem Bürsin – Oğuz

Gün Işığım dizisinde Oğuz karakterini canlandıran oyuncu Kerem Bürsin’dir. Kerem Bürsin, 1987 İstanbul doğumlu başarılı bir oyuncudur. Oyunculuk kariyerine Güneşi Beklerken dizisiyle adım atmış ve geniş bir kitleye tanınmıştır. Aynı zamanda Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili ve Sen Çal Kapımı gibi dizilerde de rol almıştır. Kerem Bürsin’in sosyal medya hesabı @thebursin’dir.

Hafsanur Sancaktutan – Leyla

Hafsanur Sancaktutan, Gün Işığım dizisinde Leyla karakteriyle yer almaktadır. 2000 İstanbul doğumlu olan Hafsanur Sancaktutan, Gülperi, Aşk Ağlatır, Son Yaz ve Darmaduman gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Dünyayla Benim Aramda adlı internet dizisinde de yer almıştır. Hafsanur Sancaktutan’ın sosyal medya hesabı hafsanur.sancaktutan’dır.

Gün Işığım Dizisi Konusu

Gün Işığım dizisinin konusu, Oğuz’un babasının sahibi olduğu Alaca Holding’de geçmektedir. Babası vefat ettikten sonra, Oğuz’a bir vasiyet bırakılır. Vasiyete göre, Oğuz’un işleri devralması ve aynı zamanda ikinci eşinden olan çocuklara göz kulak olması gerekmektedir. Ancak Oğuz, bu vasiyeti yerine getirmek istemez. Ancak durumun gereklilikleri Oğuz’u bu yolu seçmeye zorlayabilir. Oğuz’un yolu, kardeşleriyle birlikte dolandırıcılık yapan Leyla ile kesişir. Leyla yanlış anlaşılmalar sonucu Oğuz’un evine bakıcı olarak gelir.

Gün Işığım Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Gün Işığım dizisi çekimleri yakında başlayacaktır. Oyuncu kadrosu için titiz bir çalışma sürdürülmektedir. Başroldeki erkek ve kadın oyuncular arasında mükemmel bir uyum sağlanmıştır. Diğer oyuncular arasında da bu uyumun yakalanması durumunda dizi tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunulacak. Gün Işığım dizisinin çekimleri Haziran ayının başında başlayacak. Eğer planlanan tarihlerde çekimler tamamlanırsa, dizinin ilk bölümü Temmuz ortasında izleyiciyle buluşacak.

Gün Işığım dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz. Siz de Gün Işığım dizisini izlemek istiyor musunuz? Dizi hakkındaki yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir