Güldür Güldür Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2023-2024

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Güldür Güldür Show programı ne zaman başlayacak? Güldür Güldür Show programı yeni sezonu anlaşması yapıldı mı? Hangi kanal ile anlaşmaya varıldı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? konularında detayları sizlerle paylaşacağız.

Son Dakika Bilgisi: Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu! Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Evrim Akın, Aylin Kontante, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı program, yeni sezonu 9 Ekim 2022 Cuma akşamı açıyor. “Güldür Güldür Show” yeni sezon ilk bölümüyle 9 Ekim 2022 Cuma akşamı Show TV’de yayınlanacak!

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Show TV’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show, her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlamaktadır. İlk bölümü 27 Şubat 2013 tarihinde yayınlanan program, kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve uzun yıllardır ekranlarda yer almaktadır. Eğlenceli skeçleriyle bizi ekrana bağlayan programın sunuculuğunu ise Ali Sunal üstlenmektedir. Aldığı reytinglerle ve oyuncuların başarısıyla adından sıkça söz ettiren programın geniş bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show, 2023-2024 sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecektir.

Güldür Güldür Show Bitecek Mi?

Güldür Güldür Show, 2013 yılından beri ekranların vazgeçilmez programlarından biri olmuştur. Programda oldukça başarılı isimler yer almaktadır, bunlardan bazıları; Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Onur Atilla, Mahir İpek, Ecem Erkek’tir. Güçlü isimlerle her gün yükselişe geçen ve adından sıkça söz ettiren program, 9. sezonunda bulunmaktadır. Güldür Güldür Show’un bu kadar başarılı olması ve kendini izleyiciye bu kadar sevdirmesi nedeniyle bitme gibi bir durum söz konusu değildir.

Güldür Güldür Show, uzun süredir devam eden bir program ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Yapımcı şirket olan BKM Film ile programın devam etmesi konusunda anlaşmalar yapılmış ve yeni sezon hazırlıkları devam etmektedir. Dolayısıyla, Güldür Güldür Show’un 2023-2024 sezonunda da yayınlanmaya devam etmesi beklenmektedir. Detaylı tarih bilgisi ve yeni sezon başlangıç tarihi için ise resmi açıklama yapılmamıştır. Güncel bilgileri takip etmek için programın resmi kanalı veya yayıncı kanal olan Show TV’nin duyurularını takip etmeniz önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir