Gülcemal Dizisi Nerede Çekiliyor?

FOX TV’nin heyecanla beklenen dizisi Gülcemal, 6 Nisan Perşembe akşamı izleyicilerin karşısına çıktı. Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in üstlendiği bu dizi, kısa sürede sosyal medyanın da gündeminde yerini aldı. Peki, Gülcemal dizisi nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede geçen hikaye, izleyenleri etkileyen sahneler için Bursa ve İstanbul’a gidiyor.

Gülcemal Dizisi: MF Yapım İmzasıyla Ekranlarda

Gülcemal dizisi, MF Yapım tarafından hazırlanan bir yapım olarak 6 Nisan Perşembe akşamı Fox TV’de yayınlanmaya başladı. İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi, sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor. Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini üstlendiği Gülcemal, izleyenleri ekranlara kilitliyor. Başarılı performanslarıyla dikkat çeken Murat Ünalmış ve Melis Sezen, dizinin başrollerinde yer alıyor.

Oyuncu Kadrosu ve İlgi Çeken Konusu

Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda Edip Tepeli, Nilüfer Açıkalın, Ayda Aksel ve Cahit Gök gibi isimler de yer alıyor. Bu güçlü kadro, izleyicilere unutulmaz bir dizi deneyimi sunuyor. Ayrıca, Gülcemal’in konusu da izleyenlerin dikkatini çekiyor. Henüz yeni başlayan dizi, sürükleyici hikayesiyle büyüleyici bir atmosfer sunuyor.

Gülcemal’in Çekildiği İller: Bursa ve İstanbul

Gülcemal dizisinin çekimleri, öncelikle Bursa’da gerçekleştiriliyor. Dizinin senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan kaleme aldığı için Bursa’nın ilçeleri, dizinin sahnelerine ev sahipliği yapıyor. Ancak ilerleyen bölümlerde çekimlerin İstanbul’a taşınacağı biliniyor.

Gülcemal’in çekildiği iller arasında özellikle Bursa öne çıkıyor. Şehrin güzellikleri ve tarihi mekanları, dizinin atmosferine büyük katkı sağlıyor. İzleyiciler, Bursa’nın büyüleyici manzaralarını Gülcemal dizisiyle birlikte keşfetme fırsatı bulacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir