Gülcemal Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Gülcemal, FOX TV’de yayınlanan ve izleyicileri büyüleyen bir dizi olarak dikkat çekiyor. Başrollerini Melis Sezen ve Murat Ünalmış’ın üstlendiği Gülcemal, her Perşembe ekranlara geliyor. MF Yapım imzası taşıyan bu dizi, konusuyla ve başarılı oyuncu kadrosuyla reyting sıralamalarında üst sıralarda yer alıyor. Peki, Gülcemal dizisi konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir? Ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Gülcemal Dizisinin Konusu: Kesişen Yollar

Gülcemal, Deva ve Gülcemal’ın yollarının kesişmesini konu alıyor. Gülcemal, küçük yaşta annesi tarafından terk edilen genç bir adamdır. Annesiyle olan savaşları onu zamanla karanlık bir canavara dönüştürmüştür.

Gülcemal’ın tek bir amacı vardır: Anneden intikam almak. Annesinin her şeyini alarak onu muhtaç duruma düşürmek ve sevgisini kazanmak istemektedir. Gülcemal, kendi için güzel bir hayat kurar ve Bursa’ya döner.

Gülcemal, Bursa’ya döndüğü gün, güzeller güzeli Deva ile karşılaşır. Deva ve Gülcemal’in ilişkisi korku ve öfke üzerine kuruludur. İkisi de zamanla tutkulu bir ilişkiye dönüşeceklerinden habersizdir.

Deva, Gülcemal’in annesi için çalışan bir ipek boyama ustasıdır. Gülcemal’in annesi tarafından büyütülmüştür. Deva, evlenmeye hazırlanmaktadır. Ancak Gülcemal, bu evliliğin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Deva ise başına geleceklerden habersiz, hayatının aniden nasıl değişeceğini izler.

Gülcemal Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Gülcemal Dizisinin Başarılı Oyuncu Kadrosu

Gülcemal dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Başrollerdeki güzel oyuncu Melis Sezen ve Murat Ünalmış, performanslarıyla izleyicileri etkiliyor. Gülcemal oyuncu kadrosu ise şu şekildedir:

Gerçek AdıKarakter Adı
Murat ÜnalmışGülcemal Şahin
Melis SezenDeva Nakkaşoğlu
Edip TepeliMert
Nilay ErdönmezGülendam Şahin
Atilla ŞendilHalil İbrahim
Cahit GökVefa
Nilüfer AçıkalınGara Ana
Samet Kaan KuyucuArmağan
Meltem Akçölİpek
İpek Ayaz KortunçCanan
Sabahattin YakutEmrullah
Gökçem ÇobanSemra
Melike Küçük
Ayda AkselZafer
Evren DuyalHatice

Gülcemal Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gülcemal dizisinin çekimleri ilk bölümünde Bursa’da gerçekleştirildi. Ancak ilerleyen bölümlerde çekimlerin İstanbul’da devam edeceği öğrenildi. Bu da diziye farklı mekanlar ve atmosferler kazandırmaktadır.

Gülcemal Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Gülcemal, izleyicilere farklı bir soluk getiren bir dizi olarak FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Her Perşembe günü yeni bölümüyle seyircilerin karşısına çıkan Gülcemal, reyting sıralamalarında da kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Sonuç olarak, Gülcemal dizisi etkileyici konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir yapımdır. Melis Sezen ve Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı dizi, izleyicileri her hafta Perşembe günü ekrana kilitlemektedir. Gülcemal, annesinden intikam alma hikayesi ve kesişen hayatlar üzerine ilgi çekici bir öykü sunmaktadır. FOX TV’de yayınlanan dizi, Türk televizyonunun sevilen yapımları arasında yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir