Görevimiz Memleket Filmi Oyuncuları ve Konusu Netflix

“Görevimiz Memleket” filmi, Polonya yapımı bir dram ve komedi filmidir. Film, 12 Nisan 2023 tarihinde gösterime girdi ve 2 Eylül 2022 tarihinde çekimleri tamamlanmıştır. 1 saat 37 dakikalık uzunluğa sahip olan “Görevimiz Memleket”, 12 Nisan 2023 tarihinden itibaren Netflix üzerinden tekrar yayınlanacaktır.

Filmin Orijinal Adı ve Uluslararası Adı

“Görevimiz Memleket” filmi, Polonya’da “Kryptonim: Polska” olarak bilinirken uluslararası arenada “Operation: Nation” olarak adlandırılmıştır.

Filmin Yönetmeni ve Senaristleri

“Görevimiz Memleket” filmi, Piotr Kumik tarafından yönetilmiştir. Senaryosu ise Jakub Ruzyllo ve Lukasz Sychowicz gibi isimler tarafından yazılmıştır.

Filmin Oyuncu Kadrosu

“Görevimiz Memleket” filminde Borys Szyc, Maciej Musialowski, Magdalena Mascianica, Antoni Królikowski, Cezary Pazura, Piotr Cyrwus, Karol Kadlubiec, Mateusz Król, Karol Bernacki, Aleksandra Justa gibi isimler yer almaktadır.

Filmin Puanı

“Görevimiz Memleket” filmi, IMDB üzerinde yapılan oylamalarda 5.7 puan almıştır.

Filmin Konusu

“Görevimiz Memleket” filminde, Staszek (Maciej Musiałowski) Białystok’da yaşamaktadır ve Radikal Gençlik Derneği’nin (ZMR) bir üyesidir. Kendisi radikal değil ama milliyetçilere ait olmak ona güç ve amaç duygusu verir. Staszek ve arkadaşları, liderleri Roman’ın (Borys Szyc) emirlerini yerine getirerek, örgütün tanıtımını yapacak faaliyetlere katılırlar. Ancak bu faaliyetlerin çoğu fiyasko ile sonuçlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir