Evli Mutlu Çocuklu Filmi: Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Vizyon Tarihi

Türk sinema sektöründe romantik komedi türüne yeni bir film daha eklendi. Evli Mutlu Çocuklu, Arzu Yurtsever tarafından yazılan senaryosuyla Ulaş Çobancı’nın yönetmenliğinde çekilen bir film. Filmin başrollerinde Furkan Palalı ve Gizem Karaca yer alıyor. Seyircilerin merak ettiği konu ise filmin oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihi. Bu yazıda, Evli Mutlu Çocuklu filminin detayları hakkında bilgi vereceğiz.

Oyuncu Kadrosu

Gizem Karaca – Ceylan

Evli Mutlu Çocuklu filminin kadın başrol oyuncusu Gizem Karaca’dır. 1992 yılında İstanbul’da doğan Karaca, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde okudu. 2011 yılında Miss Turkey yarışmasında 2. olan Karaca, Eve Düşen Yıldırım dizisi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Güzel Köylü, İstanbul Sokakları, İçimdeki Fırtına, Kara Sevda, Baraj, Bozkır, Şampiyon, Özür Dilerim gibi başarılı projelerde de yer alan Karaca, Evli Mutlu Çocuklu filminde Ceylan karakterine hayat verecek.

Furkan Palalı – Ender

Evli Mutlu Çocuklu filminin başrolünde yer alan Ender karakterini ise Furkan Palalı canlandıracaktır. 1986 yılında Konya’da doğan Palalı, Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyuran Palalı, Küçük Sırlar dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. No 309 ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle geniş kitlelerce tanınan Palalı, Evli Mutlu Çocuklu filminde Ender karakterine hayat verecek.

Gözde Okur

1980 yılında İzmir’de doğan Gözde Okur, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Anasanat Dalı Bölümü’nden mezun oldu. En Son Babalar Duyar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Okur, Benim Annem Bir Melek, Zengin Kız Fakir Oğlan, Yamak Ahmet, Hırsız Polis, Avrupa Yakası gibi projelerde yer aldı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geniş kitlelerce tanınan Okur, Evli Mutlu Çocuklu filminin kadrosunda yer alacak.

Bülent Çolak

İstanbul’da doğan Bülent Çolak, Anadolu Üniversitesi’nde eğitim aldı. 1998 yılında Hoşçakal Yarın isimli projeyle kamera karşısına geçen Çolak, Semaver Kumpanya tiyatro çalışmalarını sürdürdü. Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteriyle geniş kitlelerce tanınan Çolak, Hırsız Polis, Fırtına, Mitat, Hatırla Sevgili, Çakallarla Dans, Ada Masalı, Osmanlı Tokadı gibi projelerde de yer aldı. Evli Mutlu Çocuklu filminde Bülent Çolak da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Konusu

Yapımcılığını Berton Medya’nın üstlendiği Evli Mutlu Çocuklu filmi, romantik komedi türünde bir yapım. Filmin konusu, evlenmek üzereyken terk edilen Ceylan karakterini canlandıran Gizem Karaca ve vefat eden eşinin ardından kızıyla yaşayan avukat Ender karakterine hayat verecek olan Furkan Palalı’nın yaşayacağı aşk hikâyesi etrafında dönüyor.

Vizyon Tarihi

Evli Mutlu Çocuklu filminin çekimleri önümüzdeki günlerde Urla’da başlayacak. Ancak filmin vizyon tarihi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Tahminlerimize göre, film 2023 yılının sonlarında vizyona girecek.

Sonuç

Evli Mutlu Çocuklu filminin oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihi hakkında detaylı bilgi verdik. Türk sinema sektöründe romantik komedi türünde bir yapım olan Evli Mutlu Çocuklu, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. Sizler de konu hakkında merak ettiğiniz detayları yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir