EGO Dizi Kıyafetleri – Erkeğe Güven Olmaz Kıyafetleri

EGO Dizi Kıyafetleri yazımızda geçtiğimiz günlerde Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan “Erkeğe Güven Olmaz” dizisi, moda tutkunlarının ilgisini çekiyor. Oyuncuların tarzları ve giyimleri hakkında meraklı gözler, internet üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Bu nedenle, bu yazımızda Erkeğe Güven Olmaz dizisi oyuncularının giydiği kıyafetleri ve kombinleri detaylı bir şekilde ele alacağız.

Erkeğe Güven Olmaz Dizisi Hakkında Bilgiler

Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisi, Pastel Film yapımıdır ve senaryosu A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel tarafından yazılmaktadır. Başrol oyuncuları Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk, Sibel ve Erhan karakterlerini canlandırmaktadırlar. Dizinin diğer oyuncuları arasında Naz Sayıner ve Rüya Helin Demirbulut da yer almaktadır.

EGO Dizi Kıyafetleri

Melisa Aslı Pamuk (Sibel)

Dizide Sibel karakterini canlandıran Melisa Aslı Pamuk, güzelliği ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kendisi daha önce güzellik yarışmalarında derece elde etmiş ve modayı yakından takip eden bir isimdir. Erkeğe Güven Olmaz dizisinde de giydiği kıyafetlerle tarzını konuşturmuştur.

Sibel’in EGO dizisi final bölümünde giydiği lacivert takımın markası Cariad Couture

Ego dizisi 4. bölüm kıyafetleri

Ego dizisi 4. bölüm Sibel‘in kombini; Kaban : bejfinefactory Elbise : springaffair.co Kolye : 925letitshine Çizme massimodutti

Naz Sayıner (Senem)

Dizide Senem karakterini canlandıran Naz Sayıner, sektörde yeni bir isim olmasına rağmen tarzı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ego dizisi başladığı zaman, Naz Sayıner’in giydiği kıyafetleri ve kombinleri merak edenler için sayfamızda paylaşacağız.

EGO dizisi Senem’in 10. bölümde giydiği elbise markası HM

Ego dizisi 4. bölüm Senem kıyafetleri

Alperen Duymaz (Erhan)

Erhan karakterini canlandıran Alperen Duymaz, yakışıklılığı ve tarzı ile hayranları tarafından beğenilmektedir. Dizide giydiği kıyafetler de moda tutkunları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Yakında, Alperen Duymaz’ın giydiği kıyafetleri ve markalarını da sayfamızda paylaşacağız.

Rüya Helin Demirbulut (Elif)

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Elif’i canlandıran Rüya Helin Demirbulut, güzelliği ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Rüya Helin Demirbulut, tarzı ve güzelliği ile bu karaktere hayat verirken, giydiği şık parçalarla da moda tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Sayfamızda Elif’in giydiği kıyafetleri de meraklıları için paylaşacağız.

EGO dizisi 6. bölüm Elif’in elbisesi haleia marka

Erkeğe Güven Olmaz Dizisinin Çekildiği Yer

Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Özellikle İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri, diziye farklı bir atmosfer katmaktadır.

Sonuç

Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisi, moda tutkunları için oldukça ilgi çekici bir yapım olmuştur. Oyuncuların giydiği kıyafetler ve kombinler, internet üzerinde araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda, dizinin ana karakterlerinin giydiği kıyafetleri ve kombinleri ele aldık. Moda tutkunları için merak uyandıran bir yapım olan Erkeğe Güven Olmaz’ın, ilerleyen bölümlerinde oyuncuların giydiği kıyafetler de merakla beklenmektedir.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir