Ecem Simge Yurdatapan Kimdir? Aile Aysel Kim?

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Yurdaer Okur gibi başarılı oyuncuların yer alacağı Aile dizisinin kadrosu netleşiyor. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Aslan karakterinin sevgilisini canlandıracak Ecem Simge Yurdatapan merak edilmeye başlandı. Dizide Aysel karakterini canlandıracak Ecem Simge Yurdatapan kimdir sorusuna birlikte yanıt bulalım!

Genç ve Yetenekli Bir Oyuncu

Ecem Simge Yurdatapan, 18 Mart 1995’te İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur.

İlk Adımlar ve Başarılar

Kısa bir süre sonra tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan Yurdatapan, televizyon reklamlarında da yer almıştır. 2016 yılında “Babam ve Ailesi” dizisinde rol alarak ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir.

Başarılı Projelerdeki Performansı

Yurdatapan, daha sonra Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı “Hayat Sırları” dizisinde Tuba Türkkan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca “Mucize Doktor” dizisinde de iki bölüm boyunca Doruk karakterinin sevgilisini canlandırmıştır.

Sinema ve Aile Dizisi

Son olarak “Düş Peşine” adlı sinema filminde rol alan Yurdatapan, bu sezon Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı “Aile” dizisinde izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan karakterinin sevgilisi olan Aysel’i canlandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir