Düşman Başına Oyuncuları – Düşman Başına Hint Dizisi Oyuncuları

Düşman Başına, 10 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan bir Hint dizisidir. Hafta içi her gün 15:30’da Kanal 7’de yayınlanacak olan dizi, hafta sonları ise 16:00’da izleyicilerle buluşacak. Bu yazıda, yakında Kanal 7’de yayınlanacak olan Düşman Başına isimli Hint dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.

Düşman Başına Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu

1. Krutika Desai Khan

Düşman Başına dizisinin başrolünde yer alan Krutika Desai Khan, aynı zamanda bir tiyatro oyuncusudur. 1986 yılında Buniyaad isimli bir Hint dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Krutika Desai Khan, Krutika, Ram Milaayi Jodi ve Uttaran dizileriyle tanınmış bir isimdir. Türkiye’de ise Mere Angne Mein isimli diziyle büyük bir çıkış yapmış ve adını geniş kitlelere duyurmuştur.

2. Ekta Kaul

Düşman Başına dizisinin başrolünde yer alan Ekta Kaul, 16 Mayıs 1987 tarihinde doğmuştur. Üniversite eğitimini biyoteknoloji alanında tamamlamıştır. 2012 yılında Rab Se Sohna Isshq isimli bir diziyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Türkiye’de Düşman Başına olarak yayınlanacak olan Mere Angne Mein dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

3. Karam Rajpal

Karam Rajpal, Düşman Başına dizisinin başrolünde yer alan bir Hintli oyuncudur. 2011 yılında Hamari Saas Leela dizisiyle kamera karşısına geçmiş ve performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Şu anda Rang Jaun Tere Rang Main dizisinde başrol oynamaktadır.

4. Richa Mukherjee

Düşman Başına dizisinin başrol oyuncusu Richa Mukherjee, 2006 yılında Dharti Ka Veer Yodha Prithviraj Chauhan dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Bu dizideki performansı büyük beğeni toplamış ve daha sonra Ghar Ki Lakshmi Betiyann dizisinde de rol almıştır. Türkiye’de Mere Angne Mein olarak yayınlanacak olan Hint dizisiyle tanınan oyuncu, en son Kaun Hai? dizisinde yer almıştır.

5. Ananya Khare

Hintli oyuncu Ananya Khare, Düşman Başına dizisinde yer almaktadır. Kamera karşısına ilk defa 1984 yılında Hum Log dizisiyle geçmiştir. Bollywood filmlerinde de başarılı performanslar sergileyen Ananya Khare, Chandni Bar filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ulusal Film Ödülü’nü kazanmıştır. Son olarak 2021 yılında Lakshmi Ghar Aayi dizisinde yer almıştır.

6. Suchita Trivedi

20 Eylül 1976 tarihinde Hindistan’da doğan Suchita Trivedi, kamera karşısına ilk defa 1983 yılında Woh Saat Din filmiyle geçmiştir. Baa Bahoo Aur Baby dizisinde canlandırdığı Meenakshi Thakkar karakteriyle tanınan oyuncu, iki kez Hindistan Televizyonunda Komik Bir Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır. Şu anda Hindistan waali Maa dizisinde başrol oynamaktadır.

7. Varun Badola

7 Ağustos 1974 tarihinde Hindistan’da doğan Varun Badola, oyunculuğa Banegi Apni Baar isimli projede başlamıştır. Koshish-Ek Asha, Des Mein Nikla Hoga Chand, Astitva gibi başarılı Hint yapımlarında yer almıştır. Özellikle Koshish projesiyle tanınan Varun Badola, Düşman Başına dizisinde önemli bir rol üstlenmektedir.

8. Charu Asopa

Düşman Başına dizisinde yer alan Hintli oyuncu Charu Asopa, 2009 yılında Agle Janam Mohe Bitiya Hi Kijo dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Mere Angne Mein ve Jiji Maa dizilerindeki performansıyla tanınmıştır. En son Kyun Utthe Dil Chhod Aaye dizisinde yer almıştır.

9. Pratima Kazmi

Düşman Başına dizisinde yer alan Pratima Kazmi, 1989 yılında Vardi isimli bir kısa filmle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Waisa Bhi Hota Hai Part II filmiyle “Olumsuz Bir Rolde En İyi Performans” dalında Star Screen Awards’a aday gösterilmiştir. Farklı Bollywood filmlerinde de rol alan Pratima Kazmi, en son Nath Jewar Ka Janjeer isimli dizide yer almıştır.

10. Shresth Kumar

1988 yılında doğan Hintli oyuncu Shresth Kumar, 2009 yılında Raghukul Reet Sada Chali Aayi dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Kitani Mohabbat Hai ve Bairi Piya gibi dizilerde de yer alan Shresth Kumar, Düşman Başına dizisinde rol almaktadır. En son Paramavatar Shri Krishna dizisinde başrol oynamıştır.

Bu yazıda, yakında Kanal 7’de izleyicilerle buluşacak olan Düşman Başına Hint dizisinin oyuncu kadrosunu tanıttık. Siz de konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir