Disney Plus’ta Yayınlanan Yeni Türk Dizileri

Disney Plus platformunda yer alacak yeni Türk dizileri merak ediliyor. Önümüzdeki dönemde, “Gri”, “Avcı”, “Dünyayla Benim Aramda” ve daha pek çok yerli dizi izleyicilerle buluşacak. Bu yazıda, Disney Plus Türk dizilerinin yayın tarihleri ve oyuncu kadroları hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

KAÇIŞ

Savaş fotoğrafçısı Mehmet ve bir grup gazeteci, araştırma yapmak amacıyla bir Ezidi köyünü ziyaret ederler. Ancak bu ziyaretleri, gizlice sınırı geçmeleri ve bir baskın sonucu radikal bir terör örgütünün eline düşmeleriyle dramatik bir hikayeye dönüşür. “Kaçış” adlı dizi, bu grup insanın yaşadığı değişimleri ve kaçış hikayelerini heyecan dolu bir dille anlatıyor.

ARAYIŞ

“Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı “Arayış” dizisi, Ay Yapım tarafından üretiliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Emin Alper bulunuyor.

AVCI

“Pınar Deniz’in canlandırdığı Yasemin karakteri, gündüzleri oyunculuk yapan bir seri katildir. Uraz Kaygılaroğlu ise geceleyin Yasemin’in peşindeki komiseri canlandırmaktadır.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA

“Dünyayla Benim Aramda” adlı dizi, sevgilisinden uzaklaşan bir kadının ilişkisini ayakta tutma çabalarına odaklanıyor. Boşluğunu aşkla doldurmaya çalışan kadın, zamanla sevgilisinden uzaklaşmaya başlar. İlişkisini sürdürebilmek için sosyal medya üzerinden oyunlar oynamaya başlar.

RU

Disney Plus için çekilecek “Ru” dizisinde Mert Yazıcıoğlu ve Meryem Uzerli başrolleri paylaşacak. Dizinin konusu, Uzer adlı karakterin annesinin kanserle mücadelesini ve hayatta zorluklarla karşılaşan bir annenin üstün zekalı oğlu Uzer’in hikayesini anlatıyor. Uzer, ”RU” adlı bir restoran işleten Reyhan ve eşiyle tanıştığında hayatı tamamen değişecektir.

GRİ

Disney Plus için Taylan Biraderler tarafından hazırlanan “Gri” adlı mini dizi, yakında dijital platformda izleyicilerle buluşacak. Dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Alican Yücesoy yer alıyor.

NOMEN

“Nomen” adlı dizi, hastalığı sayesinde eşiyle telepatik iletişim kurabilen bir adamın hikayesine odaklanıyor. Dizinin başrollerinde Halit Ergenç ve Melis Sezen gibi başarılı yerli oyuncular yer alıyor.

Disney Plus, Türk izleyicileri için heyecan verici yeni diziler sunmaya devam ediyor. “Kaçış”, “Arayış”, “Avcı”, “Dünyayla Benim Aramda”, “Ru”, “Gri” ve “Nomen” gibi yapımlar, farklı konuları ve başarılı oyuncu kadrolarıyla dikkat çekiyor. Bu dizilerin yayın tarihlerini ve detaylarını takip ederek keyifli bir dizi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir