Derin Mor Dizi Oyuncuları Konusu ve Çekim Yeri

Derin Mor dizisi, yönetmenliğini Mahmut Fazıl Coşkun’un yaptığı bir yapım olarak TRT Dijital’de yayınlanacak. İşte, Derin Mor dizisi hakkında merak edilenler.

Derin Mor Dizisi Oyuncuları

  • Deniz Celiloğlu
  • Nilperi Şahinkaya
  • Murat Kılıç
  • Bala Atabek
  • Arın Kuşaksızoğlu
  • Zümre Ertürk
  • Begüm Öner (Doktor Sevim)
  • Engin Emre Değer (Muhtar Hikmet)
  • Tolga Çiftçi (Turgay)

Deniz Celiloğlu

Deniz Celiloğlu, 19 Temmuz 1986 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu, 2010 yılında başrolünü üstlendiği Kanıt dizisiyle tanınmıştır. Ayrıca, O Hayat Benim, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Siyah Beyaz Aşk gibi yapımlarda da yer almıştır.

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988’de Dakar’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde eğitim almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ün kazanan oyuncu, Kiraz Mevsimi, Kayıp, Yeni Hayat, Yasak Elma, Aynen Aynen, Deli Aşk, Kuzgun gibi projelerde de yer almıştır.

Murat Kılıç

Murat Kılıç, 7 Eylül 1971’de Amasya’da doğmuştur. Akademi İstanbul Oyunculuk Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan oyuncu, Baba Ocağı ve İki Aile dizileriyle tanınmıştır. Aynı zamanda yönetmenlik yapan Kılıç, Alef dizisiyle son olarak izleyici karşısına çıkmıştır.

Bala Atabek

Bala Atabek, 27 Aralık 1985’te İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, Benim Annem Bir Melek dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Beni Böyle Sev dizisiyle ün kazanan Atabek, aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır.

Arın Kuşaksızoğlu

Arın Kuşaksızoğlu, Leyla ile Mecnun, Alef ve Kaygı dizilerinde rol almıştır. Sosyal medya hesabı @arinkusaksizoglu olan Kuşaksızoğlu, Derin Mor dizisi oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Zümre Ertürk

Zümre Ertürk, 1991 Adana doğumludur. Annemizi Saklarken, Yaşamayanlar, Kan Kardeşler, Yedi Güzel Adam ve Dila Hanım gibi dizilerde rol almıştır. Zumre Erturk, Derin Mor dizisinde de rol almaktadır.

Begüm Öner-Doktor Sevim

Begüm Öner, Almanya’da doğmuştur ve 1989 doğumludur. Seksenler, Ev Yapımı, Arka Sıradakiler, Melekler Korusun gibi dizilerde oynamıştır. Begüm Öner, Derin Mor dizisinde Doktor Sevim karakterini canlandırmaktadır.

Engin Emre Değer-Muhtar Hikmet

Engin Emre Değer, 1986 Van doğumludur ve Marmara Üniversitesi İngilizce Sosyoloji bölümünden mezundur. Babamın Kanatları, Zor Bir Karra, Kaygı gibi dizilerde rol almıştır. Engin Emre Değer, Derin Mor dizisinde Muhtar Hikmet karakterini canlandırmaktadır.

Tolga Çiftçi-Turgay

Tolga Çiftçi, daha önce Arka Sokaklar, Yerden Yüksek, Cesur Yürek gibi yapımlarda yer almıştır. Derin Mor dizisinde Turgay karakterini canlandırmaktadır.

Derin Mor Dizisinin Konusu

Derin Mor dizisinin konusu henüz belli değildir. Ancak yönetmenliğini Mahmut Fazıl Coşkun’un yapacağı bu yapımın ilerleyen günlerde konusu hakkında bilgi verilecektir.

Derin Mor Dizisi Çekim Yerleri

Derin Mor dizisinin çekimleri başlamıştır ancak çekim yerleri hakkında henüz detaylı bir bilgi verilmemiştir. İlerleyen günlerde çekimlerin nerede yapıldığı hakkında bilgi verilecektir.

Derin Mor dizisi oyuncuları, konusu ve çekim yerleri hakkında bilgi verdik. Dizi hakkındaki merak ettiklerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir