Centilmen Filmi Oyuncuları ve Konusu: Netflix’in Yeni Yapımı

Netflix’in yeni filmi “Centilmen” yakında platformda yayınlanacak. Başrolde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer aldığı filmde kadroda Şenay Gürler de bulunuyor. Peki, “Centilmen” filmi konusu nedir? Hangi oyuncular rol alıyor? Detayları birlikte inceleyelim.

Çağatay Ulusoy: Centilmen Filminin Başrolünde

“Centilmen” filminin başrolünde yer alan Çağatay Ulusoy, son olarak “Terzi” dizisinde rol almıştı. Dizinin çekimlerinin bitmesinden kısa bir süre sonra “Centilmen” için anlaşma yapan oyuncu, yeni yapımın Netflix’te yayınlanacak olmasıyla da heyecanını paylaştı.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Çağatay Ulusoy, 2010 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasını kazanarak adını duyurdu. İstanbul Üniversitesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördükten sonra oyunculuk dersleri almaya karar verdi. İlk kez 2011 yılında “Adını Feriha Koydum” dizisinde Emir Sarrafoğlu karakterini canlandıran Ulusoy, kariyerine hızlı bir giriş yapmıştı.

Çağatay Ulusoy’un rol aldığı dizi ve filmler arasında “Anadolu Kartalları”, “Medcezir”, “İçerde”, “Hakan: Muhafız” gibi yapımlar da bulunuyor. “Centilmen” filminde ise hayatı aşık olduktan sonra tamamen değişen bir karakteri canlandıracak.

Şenay Gürler: Usta Oyuncu Kadroda Yer Alıyor

“Centilmen” filminin kadrosuna dahil olan bir diğer isim de Şenay Gürler. 1966 İzmir doğumlu olan Gürler, 9 Eylül Üniversitesi Sinema bölümünden mezun oldu. İlk olarak 1996 yılında “Çılgın Bediş” dizisinde oyunculuk deneyimi yaşayan Gürler, bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol aldı.

Şenay Gürler’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Şenay Gürler’in rol aldığı yapımlar arasında “Kara Melek”, “Çukur”, “Şahsiyet”, “Kalp Yarası” gibi yapımlar bulunuyor. “Centilmen” filminde ise hangi rolde yer alacağı henüz açıklanmadı.

Netflix’in yeni yapımı “Centilmen”, aşk ve dram öğeleriyle dolu bir hikayeyi izleyicilere sunacak gibi görünüyor. Çağatay Ulusoy ve Şenay Gürler gibi usta oyuncuların yer aldığı film, merakla bekleniyor. “Centilmen” hakkındaki yeni gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir