Bir Turistin Aşk Rehberi Oyuncuları ve Konusu

“Bir Turistin Aşk Rehberi”, ABD yapımı bir filmdir ve 21 Nisan 2023 tarihinde Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Macera, Komedi ve Romantik türlerini bir arada sunan film, 1 saat 34 dakika süre ile izleyicilere keyifli bir deneyim sunacak. Filmin yönetmenliğini Steven K. Tsuchida, senaryosunu ise Eirene Donohue yapmıştır.

Filmin Konusu

“Bir Turistin Aşk Rehberi” filmi, turizm endüstrisi hakkında bilgi edinmek ve gizli bir görev yerine getirmek isteyen bir seyahat yöneticisi (Rachael Leigh Cook) ile Vietnamlı tur rehberi (Scott Ly) arasındaki macera ve romantik hikayeyi anlatır.

Oyuncular ve Karakterler

Başrol oyunculuğunu Rachael Leigh Cook üstlenirken, Missi Pyle, Ben Feldman, Nondumiso Tembe, Andrew Barth Feldman, Glynn Sweet, Alexa Povah, Jacqueline Correa, Morgan Dudley gibi oyuncular da filmin oyuncu kadrosunda yer alırlar.

Filmin Yapımı ve Çekimleri

Filmin yapımı 21 Nisan 2023 tarihinde tamamlandı ve çekimleri Vietnam’ın Hanoi bölgesinde gerçekleşti.

Rachael Leigh Cook

Rachael Leigh Cook, filmdeki Amanda karakterini canlandırır. 1990’larda en çok sevilen ergen ünlülerinden biri olan Rachael, “The Baby-Sitters Club” filminde ilk oyunculuk deneyimini kazandı.

Scott Ly

Vietnamlı tur rehberi rolünde Scott Ly yer alır.

Missi Pyle

Missi Pyle, filmdeki bir başka önemli oyuncu kadrosunda yer alır. Charlie and the Chocolate Factory, Big Fish, Bringing Down the House gibi birçok popüler filmde rol alan Missi, ayrıca TV programlarında da yer aldı.

Ben Feldman

Ben Feldman, filmdeki bir diğer önemli oyuncu kadrosundadır.

Diğer Oyuncular

Nondumiso Tembe, Andrew Barth Feldman, Glynn Sweet, Alexa Povah, Jacqueline Correa, Morgan Dudley, Nsưt Lê Thiện ve Quinn Trúc Trần gibi oyuncular da filmin oyuncu kadrosunda yer alırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir