Bir Küçük Gün Işığı Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bir Küçük Gün Işığı Dizi Kıyafetleri konusunu ele aldığımız yazıda sizlerle markaları ve modelleri buluşturacağız. Bir Küçük Gün Işığı, ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve Emre Kabakuşak tarafından yönetilen bir dizi. Senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme aldı ve NG Medya tarafından yapımcılığı üstlenildi. İtalya Venedik’te başlayan çekimler İstanbul’da devam ediyor. Dizinin başrolünde Seray Kaya ve Berk Oktay yer alıyor.

Bir Küçük Gün Işığı Dizi Kıyafetleri

Elif (Seray Kaya) Kıyafetleri

Elif karakterini canlandıran Seray Kaya son dönemin popüler oyuncularından biri. Tarzıyla dikkat çeken oyuncunun dizide giydiği ceket takımı oldukça şık ve modern bir görünüme sahip.

Bir Küçün Gün Işığı 28. bölüm Elif’in pembe ceketi ZARA marka.

Bir Küçük Gün Işığı Elif’in 24. bölümde giydiği hırka / ceket markası Mango

Bir Küçün Gün Işığı Elif’in giydiği gömlek markası Zara

Fırat Soykök (Berk Oktay) Kıyafetleri

Başrol oyuncusu Berk Oktay, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide giydiği kıyafetler de oldukça şık ve modern. Ayrıca, spor araç otomobili Ferrari F435 modeli kullanıyor.

Dila (Tuğçe Açıkgöz) Kıyafetleri

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Açıkgöz, Dila karakterine hayat veriyor. Oyuncunun dizide giydiği kıyafetler de oldukça şık ve modern bir tarzı yansıtıyor.

Fulya (Gizem Ünsal) Kıyafetleri

Ana karakterlerden biri olan Fulya’yı Gizem Ünsal canlandırıyor. Oyuncunun seçtiği şık ve modern kıyafetler izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

27 Şubat Bir küçük gün ışığı Elif’in giydiği ceket markası Koton

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 22. bölüm kombinleri ve dizi kıyafetleri

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 21. bölüm kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir