Beyaz Eşya Filmi: Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

Beyaz Eşya filminin yapımcılığını Hande Alpaslan ve Fatih Ay üstlenirken, yönetmen koltuğunda Hakan Eser bulunuyor. PRT Film imzalı olan film, 10 Mart 2023 tarihinde çekimlerine başlayacak. Komedi türündeki Beyaz Eşya filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerlerine dair bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Beyaz Eşya Filmi Oyuncuları

Beyaz Eşya filminde başrolde yer alan oyuncular şöyle:

Burak Sevinç – Nihat

27 Ekim 1985 yılında Zonguldak’ta doğan Burak Sevinç, Yıldız Teknik Üniversitesi Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nden ayrıldıktan sonra oyunculuk kariyerine başladı. Dönerse Senindir filmiyle sinema dünyasına adım atan Sevinç, daha sonra Nasipse Olur, Babam İçin, Kurtlar Vadisi Pusu, Söz, Leke gibi yapımlarda yer aldı.

Özge Yağız

26 Eylül 1997 İstanbul doğumlu olan Özge Yağız, Başkent Üniversitesi mezunu. Adını Sen Koy dizisiyle ilk kez ekranlarda görünen oyuncu, daha sonra Sol Yanım, İçimizden Biri, Başka Türlü Aşk, Baba, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi gibi yapımlarda yer aldı. Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan Tarhun karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yağız, Beyaz Eşya filminde de başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Ferit Aktuğ – Sebahattin

17 Kasım 1978 Adana doğumlu olan Ferit Aktuğ, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Koçum Benim ve Kampüsistan dizileriyle kariyerine başlayan oyuncu, Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki performansıyla büyük bir beğeni topladı. Aramızda Kalsın, Sefirin Kızı, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Ah Nerede gibi yapımlarda da rol alan Aktuğ, Beyaz Eşya filminde Sebahattin karakterini canlandıracak.

Sarp Bozkurt

4 Ekim 1989 İstanbul doğumlu olan Sarp Bozkurt, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Baba Evi dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncu, tiyatro ve seslendirme sanatçısı olarak da çalışmalar yaptı. Erdem rolüyle 2021 yılında Sen Çal Kapımı dizisinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bozkurt, Beyaz Eşya filminde de rol alacak.

Ceren Taşçı

15 Mayıs 1989 doğumlu olan Ceren Taşçı, Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Komedi Türkiye programında yarışmacı olarak yer alan Taşçı, No: 309 dizisinde Filiz Sarıhan karakterini canlandırdı. Yalnızlar Kulübü oyunuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanan oyuncu, Erkenci Kuş dizisiyle de tanındı. Beyaz Eşya filminde de rol alan Taşçı, kadronun önemli bir parçasını oluşturuyor.

Beyaz Eşya Filmi Konusu

Beyaz Eşya filminin senaryosunu Hakan Haksun ve Suat Özkan kaleme aldı. Ancak, henüz net bir konu açıklaması yapılmadı. Komedi türünde olan film hakkında daha fazla bilgi, konu açıklaması yapıldığı zaman paylaşılacaktır.

Beyaz Eşya Filmi Çekim Yerleri

Beyaz Eşya filminin çekimleri 10 Mart 2023 tarihinde başladı. Ancak, İstanbul dışında çekileceği bilinen film için henüz net bir çekim yeri açıklanmadı. Beyaz Eşya filminin çekim yerleri belli olduğu zaman, buradan güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Sonuç

Beyaz Eşya filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Başarılı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran konusuyla dikkat çeken Beyaz Eşya filminin, komedi sevenler için keyifli bir seyir deneyimi sunacağına şüphe yok. Çekim yerleri açıklandığı zaman da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir