Benimle Kal Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Bu yazımızda çok beğenilen Benimle Kal Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Konusunu ele alıyoruz. Benimle Kal hint dizisi, Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Hint dizileri ülkemizde büyük ilgi görmekte ve seyirciler tarafından merak edilmektedir. Orijinal adı Molkki olan Benimle Kal dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini bu yazıda yakından tanıtacağız.

Amar Upadhyay – Veerendra Pratapsingh

Amar Upadhyay, 1 Ağustos 1976 yılında dünyaya gelmiş bir hintli oyuncudur. Üniversitede kimya mühendisliği okudu ve ardından Pune’daki Hindistan Film ve Televizyon Enstitüsü’ne girdi. Kamera karşısına ilk kez 1983 yılında “Dekh Bhai Dekh” isimli hint dizisiyle geçti. Amar Upadhyay, Hindistan’ın en ünlü oyuncularından biridir ve Benimle Kal (Molkki) dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

Priyal Mahajan – Purvi Veerendra Pratapsingh

Priyal Mahajan, Benimle Kal hint dizisinin başrol oyuncusudur. 3 Ekim 2001 yılında Yeni Delhi’de doğmuştur. Priyal Mahajan, Goodley Public School New Delhi’de eğitim görmüştür. Oyunculuk kariyerine Casting Bean’s adlı bir yetenek yönetimi ajansıyla başlamış ve birçok ünlü markanın reklamında yer almıştır. Priyal Mahajan, özellikle Benimle Kal (Molkki) dizisindeki performansıyla tanınmıştır.

Toral Rasputra – Sakshi Veerendra Pratapsingh

Toral Rasputra, 9 Eylül 1987 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 2007 yılında “Risshton Ki Dor” dizisiyle adım atmıştır. Aynı yıl “Dhoom Machaao Dhoom” dizisinde de rol almıştır. Toral Rasputra, özellikle 2013-2016 yılları arasında yayınlanan “Balika Vadhu” dizisinde canlandırdığı Anandi karakteriyle tanınmıştır. Benimle Kal dizisinde Sakshi Veerendra Pratapsingh karakterini canlandırmaktadır.

Shraddha Jaiswal – Anjali Yogendra Pratapsingh

Shraddha Jaiswal, Molkki (Benimle Kal) dizisinde Anjali Yogendra Pratapsingh karakterine hayat vermektedir. 16 Eylül 1988 yılında Hindistan’da doğmuş ve Kalküta Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında “Gustakh Dil” dizisiyle başlamıştır. Bir sonraki yıl “Madhubala” dizisinde rol almış ve bu projede tanınmıştır. Benimle Kal Hint dizisiyle kariyerindeki yükselişi sürdürmüştür.

Manish Khanna – Chaudhary Charan Singh

Manish Khanna, 1993 yılında Hindistan’da doğmuştur. Çocuk yaşta oyunculuğa adım atmış ve 1997 yılında “Jai Hanuman” dizisinde rol almıştır. Ardından “Aurat” dizisinde yer almış ve Hindistan’ın en ünlü oyuncularından biri haline gelmiştir. Benimle Kal (Molkki) dizisinde Chaudhary Charan Singh karakterini canlandırmaktadır.

Rithvik Gupta – Manas Pratapsingh (Genda)

Rithvik Gupta, Molkki (Benimle Kal) dizisinde Manas Pratapsingh, yani Genda karakterini canlandırmaktadır. Manas Pratapsingh, dizinin ana karakterlerinden biridir. Rithvik Gupta, henüz sektörde yeni olan bir hintli çocuk oyuncudur ve Benimle Kal dizisiyle büyük bir çıkış yapmıştır.

Ankit Gera – Daksh Singh Shekhawat

Ankit Gera, Benimle Kal hint dizisinde Daksh Singh Shekhawat karakterini canlandırmaktadır. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine romantik komedi türündeki “Mahi Way” dizisiyle başlamıştır. 2009 yılında yayınlanan “Mann Kee Awaaz Pratigya” dizisinde canlandırdığı Adarsh Saxena karakteriyle tanınmıştır. Ankit Gera, Hindistan’ın en ünlü oyuncularından biridir ve son olarak 2023 yılında “Nath – Zewar Ya Zanjee” dizisinde rol almıştır.

Aakash Talwar – Arjun Bajwa

Aakash Talwar, 9 Ekim 1992 yılında doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında “Pavitra Bandhan” dizisinde Dr. Sameer Basu karakterini canlandırarak başlamıştır. Bu projede dikkatleri üzerine çekmiş ve aynı yıl “Pyaar Tune Kya Kiya” ve “Nadaan Parindey Ghar Aaja” dizilerinde de rol almıştır. Özellikle “Shakti” isimli hint dizisiyle tanınan Aakash Talwar, kariyerindeki yükselişi Benimle Kal dizisiyle devam ettirmektedir.

Supriya Shukla – Prakashi Singh

Supriya Shukla, Benimle Kal dizisinde Prakashi Singh karakterine hayat vermektedir. Delhi, Hindistan’da doğan oyuncu, 2005 yılında “Parineeta” filmiyle kamera karşısına geçmiştir. Aynı yıl “Salaam-e-Ishq: A Tribute to Love” filminde de rol almıştır. Dizi oyunculuğuna “Woh Rehne Waali Mehlon Ki” dizisiyle adım atan Supriya Shukla, en son 2022 yılında “Babli Bouncer” dizisinde Ganga Tanwar karakterini canlandırmıştır.

Benimle Kal hint dizisi oyuncuları, oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilgi verdik. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir