Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri hakkında bilgi vereceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam, 20 Eylül 2022 tarihinde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan bir dizi. Yusuf Reha Alp, Alican Yaraş ve Mahinur Ergun tarafından kaleme alınan senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken dizi, Onur Tan yönetmenliğinde çekildi ve Özbekistan’da çekimleri gerçekleştirildi. Güzel Adamlar Medya imzası taşıyan dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça merak ediliyor. Bu yazıda, dizi kıyafetleri ve oyuncu elbiseleri hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları ve Kostümleri

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, Pelin Akil, Pelin Uluksar, Ebru Özkan, Mina Derman ve Burcu Binici gibi başarılı oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Dizide her karakterin farklı bir tarzı ve giyim stili var. İşte, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alan oyuncuların kıyafetleri hakkında detaylı bilgiler:

Firuze (Pelin Akil) Kıyafetleri

Başrol oyuncularından Pelin Akil, dizide Firuze karakterini canlandırıyor. Tarzı ve giyim stiliyle dikkatleri üzerine çeken Pelin Akil’in giydiği tüm kombinler ve kıyafetler oldukça beğeniliyor. Bu yazıda, Pelin Akil’in Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Firuze’nin kazağı, Batik marka ve dizide Ben Bu Cihana Sığmazam programında kullanıldı.

Süheyla (Pelin Uluksar) Kıyafetleri

Pelin Uluksar, son dönemde popüler oyuncular arasında yer alıyor. Dizide Süheyla karakterini canlandıran Pelin Uluksar’ın tarzı ve giyim stili de oldukça beğeniliyor. Bizler de Pelin Uluksar’ın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki tüm kombinlerini ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Leyla (Ebru Özkan) Kıyafetleri

Başarılı oyuncu Ebru Özkan, dizide Leyla karakterine hayat veriyor. Güzelliği ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Ebru Özkan’ın giydiği kıyafetler de oldukça beğeniliyor. Bu yazıda, Ebru Özkan’ın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Suna (Mina Derman) Kıyafetleri

Yeni yüzlerden Mina Derman, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Suna karakterini canlandırıyor. Yeteneği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncunun giydiği kıyafetler de oldukça şık ve tarz sahibi. Bu yazıda, Mina Derman’ın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm elbiseleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Dizide Suna’nın giydiği ceket, Ekol marka. Ancak, 25 Nisan’da Ben Bu Cihana Sığmazam programında bu ceket kullanıldı.

Meltem (Burcu Binici) Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Burcu Binici, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Meltem karakterini canlandırıyor. Dizide giydiği kıyafetlerle de beğeni toplayan Burcu Binici’nin tüm kombinlerini marka ve fiyat bilgisiyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, karakterlerin giyim tarzıyla moda dünyasına ilham veriyor. Dizide yer alan kıyafetler ve kombinler, sezonun trendlerini yansıtıyor. Eğer siz de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi karakterleri gibi şık ve tarz görünmek istiyorsanız, dizide yer alan kıyafetleri örnek alabilirsiniz. Ayrıca, Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, yazımızda yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri ve oyuncu elbiseleri, hem moda tutkunlarının hem de dizi izleyicilerinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Dizide yer alan karakterlerin giyim tarzı, sezonun trendlerini yansıtıyor. Yazımızda, dizide yer alan kıyafetler, markaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Diziyi izlerken karakterlerin giyim tarzını yakından takip edebilir ve sezonun trendlerine uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir