Başım Belada Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Başım Belada Dizi Kıyafetleri, Başım Belada dizisi, Salih Tuna’nın kaleme aldığı senaryosu ve başrol oyuncuları Keremcem ve Merih Öztürk ile dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan ve Ulaş Cihan Şimşek’in oturduğu dizi, giyim tarzları ve kombinleri ile de izleyicilerin ilgisini çekiyor. Biz de bu konuda Başım Belada dizisinin kıyafetleri ve oyuncularının kombinlerini inceleyerek marka ve fiyat bilgisiyle sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Leyla (Merih Öztürk) Kıyafetleri

Başrol oyuncusu Merih Öztürk’ün kusursuz fiziği ve güzelliğiyle dikkat çekmesinin yanı sıra giyim tarzı da hayranlık uyandırıyor. Başım Belada dizisinde giydiği kıyafetler ve elbiseler, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Biz de Leyla karakterinin giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini marka ve fiyat bilgisiyle sayfamıza ekleyerek sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Azam (Keremcem) Kıyafetleri

Başrol oyuncusu Keremcem’in yakışıklılığı kadar giyim tarzı da dikkat çekiyor. Başım Belada dizisindeki karakteri Azam’ın giydiği kıyafetleri inceledik ve marka ve fiyat bilgisiyle sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Dizisi Yağmur Öztürk Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan Yağmur Öztürk, Başım Belada dizisinde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştırmayı başarıyor. Oyuncumuz, daha önce modellik de yapmış olması sebebiyle seçtiği parçalarla modaya yön veriyor. Biz de Yağmur Öztürk’ün dizide giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat bilgisiyle sayfamıza ekleyerek sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Dizisi Narin (Zeynep Kumral) Kıyafetleri

Başım Belada dizisinin ana karakterlerinden biri olan Narin karakteri, oyuncumuz Zeynep Kumral tarafından canlandırılıyor. Zeynep Kumral’ın dizide giydiği kıyafetler, elbiseler ve kombinleri, stil sahibi takipçiler tarafından merak ediliyor. Biz de bu konuda tüm detayları inceledik ve marka ve fiyat bilgisiyle sayfamıza ekleyerek sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir