Baş Tacım Oyuncuları – Baş Tacım Hint Dizisi

Bu yazımızda baş tacım oyuncuları isimleri ve dizi konusunu ele alıyoruz. Kanal 7’de yayınlanan yeni Hint dizisi “Baş Tacım” ile ilgili detayları ele alacağız. Baş Tacım Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Bilgileri konusunda merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Baş Tacım dizisi aslen 2009 yılında Hindistan’da yayınlanmış olan “Pavitra Rishta” adlı dizinin Türkçe dublajıyla Kanal 7’de izleyicilerle buluşan bir Hint dizisidir.

Baş Tacım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Baş Tacım dizisinin oyuncu kadrosu oldukça geniştir. Hindistan’da 2009 yılında başlayan ve toplamda 1424 bölüm süren Pavitra Rishta dizisi, Türkiye’de ise 21 Haziran Pazartesi gününden itibaren Baş Tacım adıyla Kanal 7’de yayınlanmaya başlamıştır. Her bir bölümü Hindistan’da 24 dakika sürmesine rağmen ülkemizde genellikle 3 veya 4 bölüm birleştirilerek yayınlanacak olan Baş Tacım dizisinin yaklaşık olarak 450-500 bölüm süreceği tahmin edilmektedir. 2009-2014 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan Baş Tacım dizisinin ülkemizde Kanal 7’de yaklaşık bir buçuk yıla kadar süresi olması beklenmektedir.

Baş Tacım dizisi, 21 Haziran 2021 tarihinde başlamış ve ülkemizde büyük bir beğeni kazanan ve oyuncuları merak edilen bir dizi haline gelmiştir. Şimdi, yeni Hint dizisi Baş Tacım’ın oyuncu kadrosunu ve karakter bilgilerini sizlere adım adım sunalım.

1. Ankita Lokhande (Archana)

Baş Tacım dizisinin kadın başrol oyuncusu Ankita Lokhande’dir. Ankita Lokhande, 1983 yılında doğmuştur. Baş Tacım dizisinde Archana karakterine hayat vermektedir. Ankita Lokhande, Baş Tacım dizisiyle büyük bir çıkış yakalamış ve Hindistan’da tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Dizi performansıyla Hindistan’da 7 ödül kazanmıştır. Gerçek hayatta Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput ile ilişki yaşamıştır. Şu anda ise Vicky Jain ile birliktedir. Archana, Baş Tacım dizisinin kadın başrol karakteridir.

2. Sushant Singh Rajput (Manav)

Baş Tacım dizisinde Manav karakterini canlandıran oyuncu Sushant Singh Rajput’tur. Sushant Singh Rajput, 1986 doğumludur. Kendisi Hintli bir dansçı ve oyuncudur. Son dönemde Hindistan’ın yetiştirdiği en önemli Bollywood oyuncularından biri olarak kabul edilmektedir. Sushant Singh Rajput, Hint oyuncu Aamir Khan ile 2014 yılında “Peekay” filminde rol almıştır. 2020 yılında evinde Mumbai’de hayatını kaybetmiştir. Baş Tacım dizisinin oyuncu kadrosunda Manav rolünü canlandıran Sushant Singh Rajput’un Instagram hesabı: https://www.instagram.com/sushantsinghrajput/

3. Hiten Tejwani (Manav)

Baş Tacım dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Hiten Tejwani, Manav karakterine hayat vermektedir. Hiten Tejwani, 1974 doğumludur. Dizide Manav’ın ölümüyle birlikte diziye devam edilmektedir. Hiten Tejwani’nin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/hitentejwani/

4. Asha Negi (Purvi)

Baş Tacım dizisinde Purvi karakterini canlandıran oyuncu Asha Negi’dir. Asha Negi, 1989 doğumludur. Baş Tacım dizisinde önemli bir karakter olan Purvi’yi başarıyla canlandırmaktadır. Asha Negi’nin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/ashanegi/

5. Rithvik Dhanjani (Arjun)

Baş Tacım dizisinde Arjun karakterini canlandıran oyuncu Rithvik Dhanjani’dir. Rithvik Dhanjani, 1988 doğumludur. Kendisi bir dizi oyuncusu olmasının yanı sıra Büyük Patron, Süper Dansçı, Hindistan’ın Yeteneği, Korku Faktörü ve Bayanlar Baylar gibi programlarda da yer almıştır. Rithvik Dhanjani’nin Baş Tacım dizisi Arjun karakterinin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/rithvik_d/

6. Shruti Kanwar (Ovi)

Baş Tacım dizisinde Ovi karakterini canlandıran oyuncu Shruti Kanwar’dır. Shruti Kanwar, Baş Tacım dizisinde önemli bir karakteri başarıyla hayata geçirmektedir. Shruti Kanwar’nın Instagram hesabı: https://www.instagram.com/shrutikanwar/

7. Diğer Oyuncular

Baş Tacım dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga ve Swati Anand gibi birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Baş Tacım Dizisinin Konusu

Baş Tacım dizisi, Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkını konu almaktadır. Dizi, Archana ve Manav arasındaki olayları ve yaşananları seyircilere aktararak dikkatleri üzerine çekmektedir. Orijinal adı “Pavitra Rishta” olan dizi, Kanal 7’de “Baş Tacım” adıyla yayınlanmaktadır. Baş Tacım dizisi, Hint dizilerine ilgi duyanlar için oldukça güzel ve ideal bir yapımdır. Türkiye’de yaklaşık 500 bölüm sürecek olan Baş Tacım dizisinin 2022 yılının sonuna kadar devam etmesi beklenmektedir.

Diziye damga vuran karakterlerden biri olan Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Ancak Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder ve Sachin’in hamile eşi Shravani bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini savunur. Baş Tacım dizisi, Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilip takip edilmektedir. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Baş Tacım dizisinin detaylarına devam edeceğiz.

Bu yazıda, Baş Tacım dizisinin kadın ve erkek başrol oyuncuları hakkında bilgiler paylaşıldı. Baş Tacım Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Bilgileri hakkında daha fazla bilgi için karakter adını belirterek bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir