Ateş Kuşları Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Ateş Kuşları dizisi, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği ve senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem tarafından kaleme alınan, sokak çocuklarının hikayesini konu alan bir televizyon dizisidir. Dizi, Bozdağ Film’in yapımcılığını üstlenmiştir ve ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Ateş Kuşları Dizi Kıyafetleri

Dizinin, başrol oyuncularının giydikleri kıyafetler ve kombinler de izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda, Ateş Kuşları dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri ve kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

İlayda Alişan’ın giydiği elbise markası Naia

İlayda Alişan Kıyafetleri

Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncularından İlayda Alişan, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Modayı yakından takip eden ve trend parçaları seçen Alişan’ın giydiği kıyafetler de merak konusu olmuştur. Bizler, İlayda Alişan’ın Ateş Kuşları dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve elbiselerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Başak Gümülcinelioğlu Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Başak Gümülcinelioğlu, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Ateş Kuşları dizisi başladığı zaman güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Gümülcinelioğlu’nun giydiği kıyafetler ve kombinler de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizler, Başak Gümülcinelioğlu’nun Ateş Kuşları dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kombinlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Efekan Can Kıyafetleri

Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncusu Efekan Can, geniş bir hayran kitlesine sahiptir ve oyuncunun giydiği kıyafetler de merak konusu olmuştur. Yakışıklı oyuncumuzun Ateş Kuşları dizisinde giydiği tüm kıyafetleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Erdem Şanlı Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Erdem Şanlı, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizler, popüler oyuncumuzun Ateş Kuşları dizideki rolüyle giydiği kıyafetler ve kombinler de merak edilen konular arasındadır. Erdem Şanlı’nın Ateş Kuşları dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve yaptığı kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir