Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu Netflix

Aşk Taktikleri, son dönemde Türkiye’de oldukça popüler olan romantik-komedi türünde bir film. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği film, Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınmış senaryosuyla dikkat çekiyor. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğinde çekilen Aşk Taktikleri filminin başrollerinde ise iki sevilen oyuncu yer alıyor: Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız.

Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu

Aşk Taktikleri filminin başrollerinde yer alan oyuncuların tanıtımına geçmeden önce, filmin oyuncu kadrosunu ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

Demet Özdemir

Aşk Taktikleri filminde başrol oyuncularından biri olan Demet Özdemir, son yılların en popüler oyuncularından biri haline geldi. 29 yaşındaki oyuncu, Kocaeli’de dünyaya gelmiş ve dansçı olarak başladığı kariyerine, daha sonra oyunculuk eğitimi alarak devam etmiştir.

Demet Özdemir’in kariyerindeki çıkış noktası, 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi oldu. İlk dizisi olmasına rağmen başrolde yer aldığı bu dizideki performansı, Star Metre Fan Faktör 2 Kristal Ödülleri’nde ödül kazanmasına sebep oldu. Daha sonra Çilek Kokusu, No 309 ve Erkenci Kuş gibi dizilerde de rol alan Demet Özdemir, son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oynadı.

Ayrıca Pantene markasının reklam yüzü olan Demet Özdemir, oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık ve söz yazarlığı da yapmaktadır.

Şükrü Özyıldız

Aşk Taktikleri filminin diğer başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız da, Türk televizyon dünyasının sevilen yüzlerinden biri olarak öne çıkıyor. 33 yaşındaki oyuncu, İzmir’de dünyaya geldi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mühendislik eğitimi aldıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuğa 2011 yılında Derin Sular dizisiyle başlayan Şükrü Özyıldız, daha sonra Yalı Çapkını, Çalıkuşu, Şeref Meselesi gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Akıncı dizisinde başrol oynayan oyuncu, Aşk Taktikleri filminde Demet Özdemir ile birlikte başrolü paylaşıyor.

Aşk Taktikleri Filminin Konusu

Aşk Taktikleri filminin konusu, erkekleri çözdüğüne inanan moda tasarımcısı Aslı ile kadınları anladığını düşünen reklamcı Kerem’in hikayesini anlatıyor. Aslı, adını saklayarak ilişkiler hakkında yazdığı yazılarla oldukça popüler bir hale gelmiştir ve erkekleri çözdüğüne inanmaktadır. Kerem ise kısa süreli ilişkiler yaşayan ve kadınları çözdüğüne inanmaktadır.

Aşka inanmayan bu iki karakter, birbirlerini kendilerine aşık etmek için bir iddiaya girerler ve çeşitli taktikler kullanmaya başlarlar. Ancak bu süreçte yaşadıkları türlü tesadüfler ve komik olaylar, onları birbirine daha da yakınlaştırır.

Aşk Taktikleri Filminin Yayın Tarihi ve Yayınlandığı Platform

Aşk Taktikleri filminin Netflix’te izleyici karşısına çıktığı bilinmektedir. Filmin ilk gösterimi 2021 yılında gerçekleşti ve hala Netflix üzerinden izlenebilir durumdadır.

Sonuç

Aşk Taktikleri, Türk sinema dünyasının romantik-komedi türünde son dönemdeki başarılı örneklerinden biridir. Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız gibi sevilen oyuncuların yer aldığı film, Aslı ve Kerem’in hikayesiyle izleyicileri eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Netflix üzerinden izlenebilen Aşk Taktikleri filmini, romantik-komedi sevenler kaçırmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir