Aşk Sanatı Filmi: Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

Aşk Sanatı, O3 Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen bir romantik film projesidir. Filmin başrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu yer almaktadır. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yapacağı Aşk Sanatı filminin senaryosu Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınmıştır.

Filmin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri hakkında birçok merak uyandırmıştır. Bu yazıda, Aşk Sanatı filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Aşk Sanatı Filmi Oyuncuları

Aşk Sanatı filminin kadın başrol oyuncusu Esra Bilgiç’tir. En son Organize İşler dizisiyle anlaşma sağlayan Esra Bilgiç, Halime Hatun karakteri ile Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansıyla büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Birkan Sokullu ise Aşk Sanatı filminin erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacaktır. Birkan Sokullu, Küçük Sırlar dizisindeki performansıyla tanınmaktadır.

Esra Bilgiç Hakkında

Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk kez Diriliş Ertuğrul dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. Oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Esra Bilgiç, Bilkent Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ise öğrenim hayatına devam etmektedir.

Birkan Sokullu Hakkında

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olan Birkan Sokullu, oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Hayat Şarkısı, Elif, Yüz Yüze, Masumlar Apartmanı gibi birçok dizide ve filmlerde yer almıştır.

Aşk Sanatı Filminin Konusu

Aşk Sanatı filminin senaryosu Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Romantik ögelerin ön planda olduğu filmin konusu henüz net olarak açıklanmamıştır. Filmin adı “Aşk Sanatı” olduğu için, filmin romantik bir aşk hikayesi işleyeceği düşünülmektedir.

Aşk Sanatı Filmi Çekim Yerleri

Aşk Sanatı filminin çekimleri, haziran ayının sonunda başlayacaktır. Ancak filmin nerede çekileceği henüz net olarak açıklanmamıştır. Çekimlerin nerede yapılacağı belli olduğunda, bu bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Sonuç

Aşk Sanatı filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun başrolünde olduğu film, romantik bir aşk hikayesini işleyeceği düşünülmektedir. Çekimlerin nerede yapılacağı henüz net olarak açıklanmamıştır ancak filmin çekimleri haziran ayının sonunda başlayacaktır. Filmin çekim yerleri belli olduğunda bu bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir