Aşk Mantık İntikam Kıyafetleri ve Markaları

Bu makalede, Aşk Mantık İntikam Kıyafetleri ve elbiseleri hakkında marka ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz. Aşk Mantık İntikam, yeni bir Fox TV dizisi olup ilk tanıtım fragmanıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. 11 Haziran Cuma günü ilk bölümü yayınlanacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinde hangi markaların kıyafetleri tercih edildiği ve oyuncuların giyim tarzı hakkında merak edilen sorulara bu makalede yanıt bulacaksınız. Özellikle Burcu Özberk ve Melisa Döngel gibi yetenekli ve güzel oyuncuların giydikleri kıyafetler merak konusu olmuştur.

Aşk Mantık İntikam Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncularının giydikleri elbiseler, aksesuarlar ve diğer eşyalar hakkında detaylı bilgilere bu makalede ulaşabilirsiniz. Burcu Özberk ve Melisa Döngel gibi önemli oyuncuların kıyafet seçimleri özellikle dikkat çekmektedir.

Aşk Mantık İntikam Esra (Burcu Özberk) Kıyafetleri Elbiseleri

Burcu Özberk’in canlandırdığı Esra karakterinin kıyafetleri ve elbiseleri izleyiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Hem güzelliği hem de oyunculuk kabiliyeti ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam dizisinde giydiği elbiselerin markalarını, modellerini ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam Esra giydikleri: Network Sarı Mont – Twist Hırka – AdL Jean Pantolon

Esra giydikleri: Muun Shop Uzun Degaje Elbise

Aşk Mantık İntikam Esra kombini : Stella Kırmızı Siyah Ceket – Lea Etek – Ginza Design Jewelry Kolye

Burcu Özberk kıyafetleri olarak dizide giydiği Benve Official Siyah Beyaz Hırka

Aşk Mantık İntikam Esra kıyafetleri olarak en çok beğenilen Burcu Özberk kombini

Kadın Mavi Ceket ve Etek Takımı markası: Feel The Lotus

Aşk Mantık İntikam Burcu Özberk kıyafeti kombini: The Lattest Thing Siyah Elbise – Ürün adı: Candice crinkle gömlek elbise

Aşk Mantık İntikam Esra’nın hırkası: Stradivarius hırka – Ürün adı: Gölgeli kalın örgü hırka – Love My Body Kazak – Ürün adı: Geniş yaka uzun kol triko kazak 

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’ nın giydiği takım Gizu
Gizu Yeşil Ceket – Hailey Jacket in Criquet
Gizu Yeşil Pantolon – Bella Pants in Criquet
Join Us Triko

Aşk Mantık İntikam Ozan (İlhan Şen) Kıyafetleri

İlhan Şen’in canlandırdığı Ozan karakteri, Aşk Mantık İntikam dizisinde dikkat çeken bir performans sergilemektedir. Özellikle Burcu Özberk ile olan uyumuyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Aşk Mantık İntikam dizisindeki Ozan karakterinin giydiği kıyafetler, takım elbiseler, gömlekler, tişörtler gibi detaylar yanı sıra bindiği spor arabanın markası, saati, güneş gözlüğü ve telefon markası gibi ayrıntılar da merak edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir