Andropoz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Andropoz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Andropoz dizisi Netflix ekranlarında yayınlanacak ve Engin Günaydın, Gülçin Santırcıoğlu, Derya Karadaş, Tamer Karadağlı, Turgut Tunçalp, ve Şebnem Hassanisoughi gibi ünlü isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Engin Günaydın: Yusuf

Andropoz dizisi erkek başrol oyuncusu Engin Günaydın, 1972 Tokat Erbaa doğumludur ve daha önce birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Yakva, Vavien, Avrupa Yakası, Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş ve 10 Bin Adım gibi dizi filmlerde de yer almıştır.

Gülçin Şantırcıoğlu: Şahinde

Andropoz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Gülçin Şantırcıoğlu, 1977 İzmir doğumlu bir sanatçıdır ve Dokuz Eylül Üniversitesi Opera Şan bölümünden mezun olmuştur. Birçok dizi ve filmde yer almış olan Şantırcıoğlu’nun en bilinen çalışmaları arasında Kara Ekmek, Hercai, ve Azizler yer alır.

Derya Karadaş: Meryem

Andropoz dizisinde yer alan bir diğer önemli oyuncu ise Derya Karadaş’tır. 1981 doğumlu olan Karadaş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır ve Güldür Güldür, Komedi Türkiye, Cici Babam, ve Bir Başkadır gibi dizilerde yer almıştır.

Tamer Karadağlı: Halit

Andropoz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan bir başka isim ise Tamer Karadağlı’dır. Savaşçı dizisinden ayrılarak Andropoz dizisine dahil olan Karadağlı, Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda yer alacaktır.

Turgut Tunçalp: Mahmut Timuçin

Andropoz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Turgut Tunçalp, 1976 Sakarya doğumludur ve Hayat Bilgisi, Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin, Müslüm, ve Teşkilat gibi dizilerde yer almıştır.

Şebnem Hassanisoughi: Fadime

Andropoz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan son isim ise Şebnem Hassanisoughi’dir. 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu, Dantel, Poyraz Karayel, ve Vatanım Sensin gibi dizilerde yer almıştır.

Andropoz Dizisi Konusu

Andropoz Konusu

“Andropoz”, orta yaş bunalımına giren bir adam olan Yusuf’un hayatını konu edinmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Yusuf, 50’li yaşlarının başında bedeninin yaşlanmasıyla ortaya çıkan bunalıma kapılır. Yusuf, bedeninin yaşlanmasını kafasına takar ve yaşam tarzını değiştirmek için çaba gösterir. Bu kriz sırasında, en büyük hayali olan Meryem ile evlendiği günden beri oturdukları evden ayrılıp, deniz kenarında bir eve taşınmak ister. Yusuf, evi almak için mücadele ederken beklenmedik durumlarla karşılaşır. İşte Andropoz dizisi, Yusuf’un bu krizle dolu hayatını konu ediniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir